• 0
Fotbalisté Březové poskočili po pátém hraném kole přeboru Karlovarského kraje do čela tabulky. Na vlastním hřišti zdolali Nejdek jasně 3:0, přičemž o výsledku bylo jasno už po prvním poločase. Podívejte se na video.

Kdo dorazil až na druhé dějství, musel litovat. Žádné branky už neviděl, před přestávkou ukazovala světelná tabule jasné skóre 3:0.

První gól domácí vstřelili po rohovém kopu, ten druhý po centru se strany a následném zakončení, poslední trefu pak přidali po špatném nejdeckém obranném odkopu a následné střele.

Z čela tabulky tak Březová sesadila Ostrov, jenž má ale zápas k dobru. Páté hrané kolo ovšem přitížilo Královskému Poříčí, které spadlo po prohře v Horním Slavkově 0:3 na třetí příčku.

Výsledky 4. kola (5. hraného): St. Role - Ostrov odloženo, Březová - Nejdek 3:0, Lomnice - Cheb 4:2, Fr. Lázně - N. Sedlo 0:3, H. Slavkov - Král. Poříčí 3:0, Loko K. Vary - Kynšperk 2:1 na pen., Toužim - Citice 5:2.

1. FK Olympie Březová 5 4 1 0 0 20:4 14
2. FK Ostrov 4 4 0 0 0 16:8 12
3. Baník Královské Poříčí 5 4 0 0 1 11:6 12
4. SK Toužim 5 3 0 1 1 11:5 10
5. Sokol Citice 5 3 0 0 2 16:13 9
6. Baník Union Nové Sedlo 5 2 0 1 2 11:11 7
7. FK Nejdek 5 2 0 1 2 8:9 7
8. Lokomotiva Karlovy Vary 5 1 2 0 2 8:11 7