• 0
Fotbalisté Semil už nejsou lídrem přeboru Libereckého kraje. V rámci 6. kola hráli na hřišti Višňové a právě zde utrpěli první porážku v nové sezoně. A byla pořádně krutá. Podívejte se na video.

Konečný výsledek? 6:0 pro Višňovou! Právě toto mužstvo se po pátém hraném kole libereckého přeboru probilo do čela tabulky.

Jak k této výhře dokráčelo?

Přesně nastavená mířidla měl v 6. minutě Soukup, jenž pálil ze 30 metrů přesně pod břevno.

Do poločasové přestávky to bylo „jenom“ 2:0, když domácí šli ve dvojici Štrbák a Studnička od půlky na bránu a Studnička prostřelil gólmana Koudelku.

Ten stejný hráč si ve druhém dějství připsal hattrick, a k demolici Semil tak přispěl hned čtyřmi trefami.

Jednobrankovým střelcem zápasu se kromě Soukupa stal ještě Dobrovodský, který zužitkoval přihrávku do běhu.

V horní polovině tabulky je mimořádně našlapáno. První čtyři týmy mají shodně deset bodů, přičemž na prvním místě je díky skóre právě Višňová.

Jak dlouho se tam udrží?

Výsledky 6. kola (5. hraného): Skalice - Ž. Brod 3:4, Chrastava - Pěnčín-Turnov B 5:2, Hrádek - Košťálov 3:1, Č. Lípa - Sedmihorky 2:3, Bozkov - Doksy 4:0, Višňová - Semily 6:0, Vel. Hamry - Mšeno 0:4.

1. Jiskra Višňová 5 3 1 1 14:6 10
2. Arsenal Česká Lípa 5 3 1 1 12:5 10
3. TJ Spartak Chrastava 5 3 1 1 13:9 10
4. SK Semily 5 3 1 1 9:9 10
5. FK ŽBS Železný Brod 5 3 0 2 14:11 9
6. TJ Doksy 5 3 0 2 8:10 9
7. Sokol Bozkov 5 2 2 1 11:7 8
8. Jiskra Mšeno-Jablonec n.N. 5 2 1 2 8:5 7