• 0
Fanoušci domácích fotbalistů Vizovic si takhle zápas 6. kola přeboru Zlínského kraje proti Fryštáku určitě nepředstavovali. Po prvním poločase byl stav nerozhodný 1:1, jenže v druhé půli se domácí sesypali a utržili debakl. Podívejte se na video.

Už vstup hostujícího Fryštáku do druhého dějství naznačil, kdo bude mít navrch. Uběhly sotva dvě minuty a přesně pálil střídající Doležel.

Ten v 64. minutě přidal svou druhou branku a domácí prohrávali o dva góly. Závěrečná desetiminutovka pak přinesla gólové hody.

Nejprve zvýšil na rozdíl tří branek Křenek, následně alespoň opticky snížil domácí Kolařík, ale z následné rozehrávky okamžitě skóroval Doležel, jenž tak dovršil hattrick, který zvládl za jeden poločas.

Naopak vedoucí Vsetín dál ve zlínském přeboru válí. Zvítězil i pošesté za sebou, cenné vítězství 2:1 si přivezl ze hřiště Chropyně.

Výsledky 6. kola: Baťov - Bystřice p. H. 2:1, Chropyně - Vsetín 1:2, Rožnov p. R. - Kelč 3:0, Vigantice - Luhačovice 3:2 na pen., Vizovice - Fryšták 2:5, Provodov - Boršice 1:2, Morkovice - Holešov 2:3.

1. FK Vsetín 6 6 0 0 0 21:6 18
2. Holešov 6 5 0 0 1 16:8 15
3. Rožnov p. R. 6 4 0 1 1 13:4 13
4. Boršice 6 4 0 0 2 11:8 12
5. Morkovice 6 2 2 0 2 15:9 10
6. Fryšták 6 2 1 1 2 14:13 9
7. Vigantice 6 2 1 1 2 10:10 9
8. Provodov 6 1 2 1 2 15:14 8