• 0
Zatímco Unionu 2013 nováčkovské působení v České fotbalové lize svědčí, to Písek se potácí na dně tabulky. Postavení těchto klubů stvrdil i jejich vzájemný zápas v rámci 5. kola třetí nejvyšší soutěže, který Union 2013 ovládl těsně 2:1. Podívejte se na video.

Na první branku museli přítomní diváci čekat až do první nastavované minuty prvního poločasu.

Domácí rozehráli volný přímý kop a písecký gólman nezvládl ztlumit balón do svých rukavic. K míči se tak dostal Žalman, jenž poslal Union do vedení.

To domácím vydrželo pouhých pět minut. Po centru zleva se do balónu z voleje opřel Dolejš a vyrovnal na 1:1.

Jenže tento stav platil jen tři minuty. Rohový kop, skrumáž na malém vápně, v níž se nejlépe zorientoval Macháček - 2:1!

Mužstvo Unionu má po šesti odehraných kolech čtrnáct bodů a na vedoucí Domažlice a Louňovice ztrácí jediný bod. Písek je se čtyřmi body třetí od konce.

Chomutov s Meteorem nadále čekají na vítězství v normální hrací době.

Podívejte se také na sestřih gólových momentů z vloženého 17. kola:

11. září 2014

Výsledky 5. kola (6. hraného): Chrudim - Vyšehrad 2:4, Loko Vltavín - Štěchovice 1:0, Králův Dvůr - Benešov 2:2, na pen. 2:3, Domažlice - Admira Praha 5:0, Meteor Praha - Louňovice 1:3, Jirny - Chomutov 2:0, SK Union 2013 - Písek 2:1, Zápy - Čáslav 0:2, Zápy - Čáslav 0:2, Union 2013 - Písek 2:1, Převýšov - Bohemians 2:3.

1. Jiskra Domažlice 6 4 1 1 0 18:4 15
2. Slavia Louňovice 6 5 0 0 1 15:6 15
3. SK Viktorie Jirny 6 4 1 0 1 12:6 14
4. Sportovní klub Union 2013 6 4 1 0 1 8:6 14
5. Loko Vltavín 6 4 0 1 1 9:4 13
6. FK Bohemians Praha 6 3 1 1 1 9:5 12
7. FK TJ Štěchovice 6 2 2 1 1 8:3 11
8. FK Králův Dvůr 6 2 1 2 1 12:6 10