• 0
Po čtvrthodině bylo rozhodnuto. Fotbalisté Ovčár vlétli na Semice v duelu 5. kola přeboru Středočeského kraje ve velkém stylu a po 13. minutě vedli už 4:0. Podívejte se na video.

Prvně se Ovčáry trefily po pěti minutách hry, když se prosadil Hyka. Za chvíli pálil Urban a v 10. a 13. minutě se pro změnu radoval Hašler.

13. minuta, stav 4:0 a lídr středočeského přeboru suverénně mířil za čtvrtým vítězstvím v sezoně.

Do přestávky stihly Semice snížit, ale v 73. minutě si vstřelily vlastní gól a rozdíl byl opět čtyřbrankový.

V závěru se oba týmy trefily ještě jednou, a tak hosté odjeli s debaklem 2:6. Semicím nyní patří třináctá příčka tabulky.

Tu úplně poslední okupuje s dvěma body Spartak Příbram. V tomto kole zajel do Rejšic, kde prohrál jasně 1:6.

Výsledky 5. kola: Ovčáry - Semice 6:2, Beroun - Jíloviště 3:1, Klecany - Suchdol 0:2, Dobříš - Sedlčany 1:1, Ostrá - SK Rakovník 2:1, Rejšice - Spartak Příbram 6:1, Hostouň - Tn Rakovník 4:3, Nymburk - Vraný odloženo.

1. Sokol Ovčáry 5 4 0 1 17:6 12
2. SK Polaban Nymburk 4 3 1 0 11:4 10
3. Sportovní sdružení Ostrá 5 3 1 1 12:7 10
4. Sokol Družba Suchdol 5 3 1 1 10:7 10
5. Tatran Rako Rakovník 5 3 0 2 12:9 9
6. SK Rakovník 5 3 0 2 5:3 9
7. MFK Dobříš 5 2 2 1 8:6 8
8. Tatran Sedlčany 5 2 1 2 10:14 7