• 0
Až do pátého kola přeboru Plzeňského kraje fotbalisté Černic čekali na premiérové vítězství v nové sezoně. Povedlo se jim to v utkání proti rezervě Domažlic, v němž vyhráli 4:3. Bylo to ale velké drama. Podívejte se na video.

První půlhodina hry byla pro domácí Černice jako z pohádky.

Hattrick Stoilova, jedna přesná rána Křena a bezpečné vedení 4:0.

Jenže za pět minut už byl stav 4:2 a v 75. minutě po trefě Koreluse ze standardní situace dokonce 4:3!

Domácímu gólmanovi Švarcovi při třetí inkasované brance trestuhodně propadl míč a Černice ho vystřídaly. Místo něho nastoupil Anders, jenž utkání dochytal a za svá záda žádný balón už nepustil.

Černice i tak zůstávají se třemi body na posledním místě tabulky plzeňského přeboru. Stejný počet mají Domažlice B, jsou ale třetí od konce, a to díky trochu příznivějšímu skóre.

Výsledky 5. kola: ZČE Plzeň - Rokycany B 3:0, Přeštice - Koloveč 3:4, Rapid Plzeň - Rozvadov 2:3 na pen., Bolevec - Hor. Bříza 3:1, Chotíkov - Holýšov 1:3, Vejprnice - Horažďovice 3:1, Černice - Domažlice B 4:3, Horšovský Týn - Zruč 0:3.

1. SK ZČE Plzeň 5 3 2 0 0 14:3 13
2. Slavoj Koloveč 5 4 0 0 1 27:11 12
3. SK Slavia Vejprnice 5 4 0 0 1 12:6 12
4. TJ Přeštice 5 3 0 0 2 11:9 9
5. SKP Rapid Sport 5 2 1 1 1 8:6 9
6. FC Dynamo Horšovský Týn 5 3 0 0 2 8:9 9
7. FK Holýšov 5 2 0 2 1 6:4 8
8. TJ Rozvadov 5 2 1 0 2 12:11 8