• 0
Fotbalisté Kynšperka, nováček přeboru Karlovarského kraje, čekají i po čtvrtém hraném kole dál na první bod. V utkání proti exdivizní Toužimi ztráceli už od první minuty a nakonec podlehli 2:4. Podívejte se na video.

Takový začátek si domácí Kynšperk rozhodně nepředstavoval.

Běžela první minuta utkání a hostující tým už jásal. Dostal výhodu rohového kopu, po němž měl k míči nejblíže Kliment, který s tečí překonal gólmana Máchu.

Za necelou čtvrthodinu bylo zásluhou Marka srovnáno, jenže ještě do poločasové přestávky utekla Toužim na rozdíl dvou branek.

Ve 37. minutě pálil přesně opět Kliment a pak přišel typický „gól do šatny“...

Hosté zachytili rozehrávku Kynšperka a rychle se dostali k finální přihrávce do otevřené obrany, kterou zužitkoval Hudec - 1:3.

Oba celky daly v druhé půli ještě po jedné trefě a bylo jasno - Kynšperk zůstává stále bez bodu, Toužimi nyní patří šestá příčka tabulky.

Výsledky 3. kola (4. hraného): Březová - Lomnice 2:1, Citice - Fr. Lázně 4:2, Nejdek - Hor. Slavkov 5:3, Král. Poříčí - Loko K. Vary 2:1, N. Sedlo - St. Role 1:2, Ostrov - Cheb 5:3, Kynšperk - Toužim 2:4.

1. FK Ostrov 4 4 0 0 0 16:8 12
2. Baník Královské Poříčí 4 4 0 0 0 11:3 12
3. FK Olympie Březová 4 3 1 0 0 17:4 11
4. DDM Stará Role 4 3 0 0 1 11:8 9
5. FK Nejdek 4 2 0 1 1 8:6 7
6. SK Toužim 4 2 0 1 1 7:5 7
7. Sokol Citice 4 2 0 0 2 12:11 6
8. Lokomotiva Karlovy Vary 4 1 1 0 2 7:10 5