• 0
První porážku v sezoně museli skousnout fotbalisté Višňové. Na hřišti Bozkova prohráli v rámci 5. kola přeboru Libereckého kraje 2:3. Hned dva góly inkasovali z pokutových kopů. Podívejte se na video.

S první prohrou se ale klub z Višňové nehodlá smířit.

„Stěžuje si na sudího Linharta, který proti ní pískl penaltu a naopak v nastaveném čase úplně jasnou proti domácím neviděl,“ píše liberecky.denik.cz. Višňová tak podává protest.

Trnem v oku hostům není první penalta, ze které inkasovali ve 20. minutě, když se trefil Červený.

Stěžují si na situaci z 68. minuty, v níž se prosadil Krejčík. To domácí vyrovnávali na 2:2, protože v úvodní patnáctiminutovce druhé půle se Višňové podařilo skóre otočit.

Nakonec to k ničemu - ani k bodu - nevedlo, protože přišla 78. minuta, trestný kop a rána Havla, který obstřelil k zadní tyči gólmana Veselého.

Protest hostů povede také proti jednání rozhodčího v nastavení. Do malého vápna domácích se dostal stoper Melka, byl zezadu sražen protihráčem, ale zákrok se na něj nepískal.

Tabulku libereckého přeboru vede o skóre Česká Lípa, jež si přivezla bod ze Mšena.

Druhé Semily rovněž remizovaly venku, na hřišti rezervy Pěnčína-Turnova hrály 2:2.

Výsledky 5. kola (4. hraného): Žel. Brod - Hrádek 4:2, Bozkov - Višňová 3:2, Doksy - Vel. Hamry 2:1, Mšeno - Č. Lípa 1:1, Sedmihorky - Skalice 1:1, Košťálov - Chrastava 1:1, Pěnčín-Turnov B - Semily 2:2.

1. Arsenal Česká Lípa 4 3 1 0 10:2 10
2. SK Semily 4 3 1 0 9:3 10
3. TJ Doksy 4 3 0 1 8:6 9
4. Jiskra Višňová 4 2 1 1 8:6 7
5. TJ Spartak Chrastava 4 2 1 1 8:7 7
6. FK ŽBS Železný Brod 4 2 0 2 10:8 6
7. Sokol Bozkov 4 1 2 1 7:7 5
8. SK Skalice 4 1 2 1 4:4 5