• 0
Fotbalisté Vsetína stále nemají dost. Jako nováček přeboru Zlínského kraje zvítězili i popáté v řadě, tentokrát si poradili s Bystřicí pod Hostýnem jasně 3:0. Podívejte se na video.

Pět zápasů, pět výher, pěkné skóre 19:5. Vsetín odstartoval do této sezony více než dobře.

Navíc, ke slovu se dostává i fotbalová krása - jako kupříkladu v utkání proti Bystřici pod Hostýnem.

Běžela 30. minuta střetnutí, když domácí podnikli rychlý výpad po levé straně. Následný centr do pokutového území vyrazil hostující gólman Trochta přímo k nohám nabíhajícího Blažka a ten pohlednou střelou bez přípravy téměř ze třiceti metrů vstřelil vedoucí branku.

O šest minut později už byl rozdíl dvougólový. Nejprve jeden ze vsetínských hráčů nastřelil nohy vybíhajícího gólmana, pak se ale balón odrazil k Hořelicovi, pro něhož nebylo problémem trefit odkrytou branku.

A třetí gól? Ten padl v 65. minutě, úspěšným střelcem byl Válek, který poslal míč vedle vybíhajícího Trochty.

Vsetín tak zůstává lídrem zlínského přeboru i dál. Naopak smutní Luhačovice, kterým se nedaří a nedaří. Stále nezískaly jediný bod.

V utkání proti Chropyni sice vstřelily tři branky, ale ani to nestačilo. Prohrály totiž jasně 3:6.

Výsledky 5. kola: Holešov - Rožnov p. R. 2:0, Kelč - Provodov 5:4, Luhačovice - Chropyně 3:6, Vsetín - Bystřice p. H. 3:0, Morkovice - Baťov 2:0, Boršice - Vizovice 4:0, Fryšták - Vigantice 2:4.

1. FC Vsetín 5 5 0 0 0 19:5 15
2. SFK ELKO Holešov 5 4 0 0 1 13:6 12
3. FC Morkovice 5 2 2 0 1 13:6 10
4. FC Rožnov pod Radhoštěm 5 3 0 1 1 10:4 10
5. SK Boršice 5 3 0 0 2 9:7 9
6. FC RAK Provodov 5 1 2 1 1 14:12 8
7. FK Bystřice p.Hostýnem 5 2 1 0 2 6:6 8
8. FK Chropyně 5 2 0 1 2 12:11 7