Švédský útočník Zlatan Ibrahimovic (vlevo) bojuje s Dragovicem z Rakouska v...

Švédský útočník Zlatan Ibrahimovic (vlevo) bojuje s Dragovicem z Rakouska v kvalifikačním utkání o Euro 2016. | foto: Reuters

Měl jsi strach, spílají Rakušané českému sudímu za zákrok Ibrahimovice

• 36
Bál jsi se vyloučit Ibrahimovice, spílají rakouští fotbalisté českému rozhodčímu. Pavel Královec v pondělním kvalifikačním utkání (1:1) si nevšiml, že švédský útočník v souboji trefil protivníka Alabu loktem do obličeje.

Zákrok Zlatana Ibrahimovice vyvolal velké debaty. Rakouští fotbalisté po zápase sudího kritizovali.

"Rozhodčí měl strach, za normálních okolností by musel jít Zlatan s červenou ze hřiště," prohlásil obránce Aleks Dragovic.

Útočník Zlatko Januzovic mluvil o tom, že Ibrahimovic dostal od rozhodčího "hvězdný bonus".

Útočník Paris St. Germain zasáhl v polovině prvního poločasu loktem Davida Alabu, který stál za ním, do obličeje. Obránce Bayernu Mnichov, jenž v 7. minutě poslal Rakousko do vedení z pokutového kopu, se poroučel k zemi.

Ibrahimovic po zápase incident ironicky zhodnotil: "Ano, za to bych měl dostat trest na 40 zápasů."