• 0
Měl to být šlágr kola. Poslední mistr Pražská teplárenská přeboru z Královic hostil v rámci 3. kola nováčka ze Střešovic. Po půli byl stav 2:1 pro domácí. Jenomže se o přestávce spustil prudký déšť, který znemožnil pokračování zápasu. Podívejte se na video.

Bylo nemožné, aby se duel dohrál, a proto byl přeložen na neurčito. Kluby se zatím na náhradním termínu nedohodly. „Je to pro nás velká komplikace,“ shodli se oba trenéři.

Zatímco kouč domácích Matěj Hyský preferuje střetnutí na stejném místě, jeho protějšek Radek Trhlík upozorňuje, že královické hřiště není vybaveno umělým osvětlením.

Vzhledem k nabitému víkendovému programu pražského přeboru je pravděpodobné, že se utkání odehraje uprostřed pracovního týdne. Střešovičtí hráči by ale doplatili na své pracovní povinnosti a na velkou vzdálenost mezi oběma týmy. Proto Trhlík preferuje výkop až večer na umělé trávě. Rozhodnutí bude na Pražském fotbalovém svazu.

Královice se dostaly rychle do vedení po trefách Krejči a Pospíšila. Ale nováček se nezalekl a ještě stihl snížit. Mohl děkovat domácímu Hrazdírovi, jenž si vstřelil smolný vlastní gól.

Po prvním poločase byl tak stav 2:1. Naděje pro nováčka na obrat? „Na druhou půli jsme si věřili,“ říkal zklamaně Trhlík.

Anebo měla být úvodní polovina zápasu dobrým vykročením pro Královice za třetím vítězstvím v sezoně?

Zatím ani jedno, přírodní živel byl proti.

Výsledky 3. kola (4. hraného): ČAFC Praha - Tempo Praha 8:2, Libuš - Uhelné sklady 0:5, Háje - Třeboradice 1:2, Union Vršovice - Motorlet Praha B, Královice - Střešovice odloženo, Př. Kopanina - Radotín 2:0, Admira Praha B - Kolovraty 0:1, Cholupice - Meteor B 3:1.

1. SK Union Vršovice 4 3 1 0 8:2 10
2. SK Třeboradice 4 3 1 0 12:7 10
3. FC Přední Kopanina 4 3 0 1 11:5 9
4. SK Uhelné sklady Praha 4 3 0 1 12:8 9
5. ČAFC Praha 4 2 1 1 15:8 7
6. Sokol Cholupice 4 2 1 1 12:6 7
7. Sokol Královice 3 2 1 0 10:4 7
8. FC Tempo Praha 4 2 1 1 15:14 7