• 0
Blizoučko byli fotbalisté Královic k první porážce v nové sezoně Pražská teplárenská přeboru. Ale nedopustili ji. V utkání na hřišti Meteoru B zachránili remízu až v 93. minutě. A po třetím hraném kole jsou na druhém místě tabulky. Podívejte se na video.

Hostující Královice od 19. minuty vedly, jenže Meteor B se nenechal zaskočit a v 88. minutě ho poslal Čonka do vedení 2:1. Nadějného, leč křehkého...

Ale přišla 93. minuta. Královice měly výhodu rohového kopu, ten před branku rozehrál Randa a nikým neobsazený Horáček pohotově hlavou vyrovnal na konečných 2:2.

Dobrý bod pro hosty? Hrající kouč Martin Hyský po utkání pro fotbalpraha.cz říkal: „Prohrávali jsme 2:1, takže pak ten bod na konci je zlatý. My ho bereme. Přitom šance jsme měli minimálně na dva góly. Nepadá to tam tak, jak to padalo loni. Soupeři gratulujeme, hrál tady dobré utkání.“

Raduje se naopak nováček ze Střešovic. Na první body v sezoně čekal až do této chvíle. Porazil Libuš 3:2.

Výsledky 2. kola (3. hraného): Střešovice - Libuš 3:2, Meteor B - Královice 2:2, Tempo Praha - Admira Praha B 3:1, Kolovraty - Př. Kopanina 1:4, Radotín - Union Vršovice 1:1, Motorlet Praha B - Cholupice 0:0, Uhelné sklady - Háje 2:1, Třeboradice - ČAFC Praha 3:1.

1. FC Tempo Praha 3 2 1 0 13:6 7
2. Sokol Královice 3 2 1 0 10:4 7
3. SK Union Vršovice 3 2 1 0 7:2 7
4. SK Třeboradice 3 2 1 0 10:6 7
5. FC Přední Kopanina 3 2 0 1 9:5 6
6. SK Uhelné sklady Praha 3 2 0 1 7:8 6
7. SK Střešovice 1911 3 1 2 0 8:7 5
8. Sokol Cholupice 3 1 1 1 9:5 4