• 0
1:0, 1:0, 1:0 a... 2:1! To jsou výsledky fotbalistů Horních Měcholup po čtyřech kolech divize B. Ano, ve 4. kole proti Krupce tento klub porušil tradici výher 1:0. Nyní opět zvítězil pouze o jednu branku, ale poprvé vstřelil dva góly a také prvně v sezoně inkasoval. Podívejte se na video.

„I přestože jsme vstřelili vítěznou branku minutu před koncem, beru to jako vítězství zasloužené. Byli jsme nebezpečnější, fotbalovější a organizovanější,“ říkal po utkání spokojeně pro klubový web kouč domácích Horních Měcholup Jakub Slezáček.

Poprvé se domácí prosadili po chybě gólmana Krupky, jenž neudržel střelu ze střední vzdálenosti a Doležel s dorážkou neměl problém.

V 77. minutě Horní Měcholupy riskantní rozehrávkou ztratily míč na vlastní polovině a prvně v této sezoně inkasovaly.

Jenže přišla 89. minuta, úspěšný rohový kop a vítězství!

Opačné problémy má v divizi B Žatec, jenž je stále bez jediného bodu. Tentokrát doma nestačil na Lovosice - 0:4.

Výsledky 4. kola: Libiš - Motorlet Praha 2:1, Litol - Kladno 5:2, Nové Strašecí - Litoměřice 1:1, na pen. 6:7, Nový Bor - Souš 1:1, na pen. 2:3, Žatec - Lovosice 0:4, Horní Měcholupy - Krupka 2:1, Neratovice-Byškovice - Brozany 5:1, Úvaly - LoKo Chomutov 0:0, na pen. 3:1.

1. Horní Měcholupy 4 4 0 0 0 5:1 12
2. Neratovice-Byškovice 4 3 0 0 1 9:3 9
3. Litoměřice 4 2 1 0 1 6:2 9
4. Souš 4 2 1 0 1 5:5 9
5. Kladno 4 2 1 0 1 17:9 8
6. Brozany 4 2 1 0 1 7:8 8
7. Úvaly 4 2 1 0 1 3:1 8
8. Litol 4 2 0 0 2 10:7 6