• 0
Tři zápasy, tři remízy. Po právu se fotbalistům rezervy Písku říkalo „remízový král“ přeboru Jihočeského kraje. Po 4. kole ale už toto označení neplatí tak doslova - Písek B hostil Rudolfov a třemi trefami v prvním poločase rozhodl o svém triumfu. Snížení hostů pak nemělo na rozdělení bodů vliv. Podívejte se na video.

Poprvé domácí fandové slavili ve 13. minutě. Písečtí hráči rozebrali hostující obranu a šli ve dvou sami na gólmana. A Chytrý bez sebemenších potíží střelou do prázdné branky otevřel skóre.

O jedenáct minut později slavil Písek B podruhé a to po přesné ráně Pichlíka k tyči.

A čím se zlomil Rudolfov definitivně? Bylo to „gólem do šatny“, hrála se 45. minuta, Zahrádka si zaběhl za obranu a přesným obloučkem pod břevno přehodil brankáře Věnečka - 3:0!

V 61. minutě se ale hosté prezentovali pěkným fotbalovým momentem. Z trestného kopu pálil přesně k tyči teprve osmnáctiletý David Říha.

Jenže tento gól k ničemu dalšímu nevedl, Písek B slaví první vítězství sezony, zatímco Rudolfov má vyrovnanou bilanci dvou výher a dvou porážek.

Výsledky 4. kola: J. Hradec - Osek 4:0, Písek B - Rudolfov 3:1, Prachatice - Třeboň 1:2, Dražice - Soběslav 0:3, Sedlice - Želeč 1:0, Dačice - Hluboká 3:1, Jankov - Veselí 0:0, Kaplice - Čimelice 2:1.

1. Jiskra Třeboň 4 3 0 1 5:2 9
2. FK Rašelina Soběslav 4 2 2 0 7:3 8
3. Lokomotiva Veselí n/Lužnicí 4 2 2 0 6:2 8
4. TJ Osek 4 2 1 1 9:6 7
5. FK Spartak Kaplice 4 2 1 1 8:6 7
6. SK Rudolfov 4 2 0 2 12:8 6
7. FC Písek B 4 1 3 0 7:5 6
8. Sokol Sedlice 4 2 0 2 6:6 6