• 0
Fotbalisté Vsetína jsou nováčkem přeboru Zlínského kraje. Podle dosavadních výkonů tomu ale nic nenasvědčuje. Jejich bilance je: čtyři zápasy a stejný počet vítězství. Naposledy Vsetín vyhrál na půdě Baťova jasně 4:1. Podívejte se na video.

Domácí prohrávali po patnácti minutách 0:1, když napřáhl z asi dvaceti metrů Kučera a tvrdou ránou po zemi se stal prvním střelcem tohoto utkání.

Přesně za čtvrt hodiny ale hosté inkasovali a až do 58. minuty svítilo na tabuli 1:1. Jenže Hořelica v tomto čase přeloboval gólmana, o pět minut později zužitkoval Vsetín zásluhou Zezulky rohový kop a v 84. minutě napřáhl za hranicí velkého vápna Surovec.

Hotovo, čtvrté vsetínské vítězství a role lídra zlínského přeboru.

Opačný problém mají zatím lázeňské Luhačovice - nula bodů na kontě a naposledy porážka v Bystřici pod Hostýnem 0:2.

Výsledky 4. kola: Provodov - Holešov 4:1, Baťov - Vsetín 1:4, Bystřice p. H. - Luhačovice 2:0, Chropyně - Fryšták 2:3 na pen., Rožnov p. R. - Morkovice 2:0, Vigantice - Boršice 1:0, Vizovice - Kelč 3:1.

1. FC Vsetín 4 4 0 0 0 16:5 12
2. FC Rožnov pod Radhoštěm 4 3 0 1 0 10:2 10
3. SFK ELKO Holešov 4 3 0 0 1 11:6 9
4. FC RAK Provodov 4 1 2 1 0 10:7 8
5. FK Bystřice p.Hostýnem 4 2 1 0 1 6:3 8
6. FC Morkovice 4 1 2 0 1 11:6 7
7. FC Fryšták 4 1 1 1 1 7:7 6
8. SK Boršice 4 2 0 0 2 5:7 6