• 0
Nováček fotbalového přeboru Libereckého kraje z Chrastavy měl v rámci 4. kola v utkání proti Železnému Brodu velké problémy, aby vyválčil všechny tři body. Nakonec se mu to podařilo, i když málem ztratil tříbrankové vedení. Podívejte se na video.

Chrastava vlétla do duelu jako uragán. Po jedenácti minutách poprvé přesně střílela, když se prosadil po pěkné akci Rozmajzl.

Za dvě minuty vedla už 2:0 zásluhou Beneše, jenž uplatnil svůj důraz, a kromě přihrávky na první gól si tak připsal i trefu.

Ještě do přestávky ale domácí stihli zvýšit na 3:0, po rohovém kopu hlavičkoval Řezka.

Zdálo se být všechno jasné. Ne tak v Chrastavě...

V 76. minutě se Železný Brod radoval prvně v tomto střetnutí - Maryško proměnil penaltu. A za chvíli to bylo jen 3:2! Domácí obrana zaváhala a Holeček snižoval.

Více už hosté ale nestihli, Chrastava získala druhé vítězství a na nejlepší celky libereckého přeboru ztrácí tři body.

První bod v sezoně získala rezerva divizního Pěnčína-Turnova. Ta hrála ve Višňové a remízu 2:2 vybojovala až v 96. minutě. Patka hlavou prodloužil centr a vyrovnal.

Výsledky 4. kola (3. hraného): Semily - Košťálov 2:1, Chrastava - Ž. Brod 3:2, Hrádek - Sedmihorky 1:0, Č. Lípa - Doksy 3:1, V. Hamry - Bozkov 3:3, Skalice - Mšeno 2:1, Višňová - Pěnčín-Turnov B 2:2.

1. Arsenal Česká Lípa 3 3 0 0 9:1 9
2. SK Semily 3 3 0 0 7:1 9
3. Jiskra Višňová 3 2 1 0 6:3 7
4. TJ Spartak Chrastava 3 2 0 1 7:6 6
5. TJ Doksy 3 2 0 1 6:5 6
6. SK Skalice 3 1 1 1 3:3 4
7. FK ŽBS Železný Brod 3 1 0 2 6:6 3
8. FK Košťálov 3 1 0 2 4:5 3