• 0
Pět branek za první půli, celkem sedm a k tomu ještě tři břevna? To je účet fotbalistů Vysoké nad Labem z utkání 4. kola přeboru Královehradeckého kraje na hřišti Dobrušky, jež utrpěla hrozivý debakl 0:7. Podívejte se na video.

To musela pro fandy Dobrušky tuze krutá podívaná...

Tomuto týmu se v nové sezoně nedaří, zatím získal tři body a z posledního domácího duelu odešel doslova zostuzen.

Vysoká nad Labem vedla po osmi minutách zásluhou dvou tref Bělky už 2:0 a nepřipustila žádné další komplikace. Ten samý hráč připravil Dobrušce nepříjemný „gól do šatny“, jímž dovršil hattrick a zvýšil na 5:0.

„Navázali jsme na výkon z posledního zápasu doma s Úpicí a od začátku jsme měli herní převahu. Vytvořili jsme si dostatek příležitostí ke skórování, které jsme tentokrát dokázali proměnit. O vítězství jsme rozhodli již v prvním poločase. Krom sedmi branek jsme ještě třikrát trefili břevno a několik šancí zahodili,“ řekl pro khfotbal.cz trenér hostů Karel Vítek.

A jeho protějšek Bohuslav Jakoubek se zmohl jen na: „Ostuda! Omlouváme se fanouškům dobrušského fotbalu.“

Výsledky 4. kola (5. hraného): Slavia HK - Libčany 1:0, Jičín - Cidlina 1:0 na pen., Úpice - L. Bělohrad 1:2 na pen., Dobruška - Vysoká n. L. 0:7, N. Město - Jaroměř 3:4 na pen., Olympia HK - Chlumec n. C. 3:2, Rychnov n. K. - Kratonohy 0:1, Broumov - Č. Kostelec 1:3.

1. FK Jaroměř 5 4 1 0 0 12:5 14
2. SK Jičín 5 3 1 1 0 7:3 12
3. FK Vysoká n/L. 5 3 1 0 1 11:3 11
4. FC Olympia Hradec Králové 5 3 0 1 1 11:7 10
5. Červený Kostelec 5 3 0 0 2 14:10 9
6. FC Slavia Hradec Králové 5 3 0 0 2 7:4 9
7. RMSK Cidlina 5 2 1 1 1 5:3 9
8. Sokol Kratonohy 5 3 0 0 2 8:8 9