• 0
Rezerva Chrudimi už nevede přebor Pardubického kraje. Po třetím hraném kole spadla na druhé místo, když získala jen dva body z utkání proti Poličce za vyhraný penaltový rozstřel. Naopak stoprocentní zůstávají Moravany. Podívejte se na video.

Pozdě bycha honiti. To si mohou říkat fotbalisté Třemošnice, kteří z duelu na hřišti Moravské Třebové odjeli s prázdnou. Jejich vzpoura proti výhře domácích totiž přišla až příliš pozdě.

86. minuta, domácí Moravská Třebová vede 3:0.

A 90. minuta? 3:2! Hosté z Třemošnice se totiž dostali zásluhou Krátkého a Kováče na dostřel jediného gólu.

Kdyby bylo více času, kdyby začali pálit o trochu dříve, kdyby získali alespoň bod...

Tím se ale hosté chlácholit nemohou. Prohrávali po úvodní dvacetiminutovce hry, další zásahy přidali domácí v druhé půli z penalty a v 75. minutě zvyšoval na 3:0 Nováček.

Ukázalo se, že právě toto byl rozhodující gól celého zápasu.

Výsledky 4. kola (3. hraného): Žamberk - Pardubičky 2:1 na pen., Litomyšl - Dol. Újezd 3:6, Holice - Svitavy 4:2, Letohrad B - Moravany 1:4, Chrudim B - Polička 1:0 na pen., Hlinsko - Lanškroun 0:1, M. Třebová - Třemošnice 3:2, H. Jelení - Choceň 0:2.

1. Sokol Moravany 3 3 0 0 0 9:1 9
2. MFK Chrudim B 3 2 1 0 0 14:2 8
3. Sportovní kluby Polička 3 2 0 1 0 8:2 7
4. SK Holice 3 2 0 0 1 8:4 6
5. FC Hlinsko 3 2 0 0 1 5:1 6
6. TJ Lanškroun, fotbalový oddíl 3 2 0 0 1 4:3 6
7. FK Agria Choceň 3 2 0 0 1 3:4 6
8. 1.FC Žamberk 3 1 1 0 1 4:4 5