• 0
Fotbalistům Bystrce se v domácích duelech nedařilo. Kolapsy ve druhých poločasech znamenaly ztráty cenných bodů a propadání tabulkou přeboru Jihomoravského kraje. Jenže ve 4. kole Bystrc uspěla na venkovním hřišti - Rousínov porazila 3:1. Podívejte se na video.

Bystrc se dostala do vedení v 41. minutě, když centr protlačil do brány Mezník. Domácí ale vzápětí vyrovnali - Holásek trefil z voleje těžký centr a zaslouženě slavil.

Druhý poločas patřil pak jen hostům. Krátce po přestávce pálil Lidmila a v 81. minutě pečetil konečné vítězství 3:1 Fousek.

Jihomoravský přebor má nového - a zaslouženého - lídra. Bilancí pěti zápasů a stejného počtu výher se může pyšnit Ráječko, jež se zabydlelo v čele tabulky. Naposledy zdolalo Dubňany na jejich hřišti jasně 4:0. ¨

Receptem na výhru se pro hosty staly úvodní pasáže obou poločasů.

Nejprve v 10. minutě pálil Vavřík, k němuž se o tři minuty později přidal Kuldan. Ve stejném pořadí - ovšem ve 47. a 53. minutě - se oba fotbalisté trefili i v druhé půli.

Jasný výsledek byl na světě, přičemž zcela poslední gól padl z pokutového kopu.

Podívejte se na dramatickou dohru utkání Bosonohy vs. Ivančice, článek s podrobnostmi najdete ZDE:

2. září 2014

Výsledky 4. kola (5. hraného): Novosedly - Jevišovice 3:0, Bohunice - Sparta Brno 2:0, Kuřim - Vojkovice 1:0, M. Krumlov - Moravská Slavia 1:1, IE Znojmo - Bzenec 0:3, Bosonohy - Ivančice 2:1, Dubňany - Ráječko 0:4, Rousínov - Bystrc 1:3.

1. SK Olympia Ráječko 5 5 0 0 17:3 15
2. TJ Tatran Bohunice 5 4 1 0 16:4 13
3. FC Sparta Brno 5 4 0 1 19:3 12
4. Slovan Bzenec 5 4 0 1 15:7 12
5. SK Moravská Slavia 5 3 1 1 15:7 10
6. FC Moravský Krumlov 5 3 1 1 9:5 10
7. FC Dosta Bystrc-Kníničky 5 2 1 2 9:12 7
8. FC Ivančice 5 2 0 3 13:9 6