• 0
Fanoušci hostujícího celku ve fotbalovém utkání 3. kola přeboru Pardubického kraje mezi Poličkou a Letohradem B měli radost pouze na začátku a v závěru utkání. V těchto časech totiž rezerva Letohradu skórovala, jenomže k vítězství to nevedlo. Domácí se naopak prosadili hned čtyřikrát. Podívejte se na video.

Hostujícímu celku vyšel náramně začátek střetnutí. Hrála se teprve 2. minuta, když se exekuce přímého kopu ujal Krejčí a přímo z něj poslal rezervu Letohradu do vedení.

„S Letohradem to jsou tradičně nevyzpytatelné zápasy. Je to mladý, běhavý, důrazný a kombinačně zdatný tým. Tím, že dal hned zkraje krásnou vedoucí branku, to pro nás bylo ještě složitější,“ říkal po skončení utkání pro klubový web kouč Poličky Roman Kysilko.

Ještě do přestávky ale stihli domácí vyrovnat a v průběhu druhého poločasu se trefili třikrát, z toho jednou z penalty.

Vedení 4:1 jim vydrželo do 91. minuty, kdy gól hostů opět vyplynul z přímého kopu. Po něm se míč odrazil od břevna zpátky do hry, domácí beci nestihli balón odvrátit, až se k němu dostal Pačínek, jenž přízemní střelou k levé tyči jen zmírnil prohru Letohradu B.

Pardubický přebor po dvou odehraných kolech nadále vede o skóre rezerva Chrudimi, která si opět zastřílela. V Dolním Újezdu vyhrála jasně 6:2.

Výsledky 3. kola (2. hraného): Litomyšl - Žamberk 1:0, Choceň - M. Třebová 1:0, Třemošnice - Hlinsko 0:1, Lanškroun - Holice 2:0, Dol. Újezd - Chrudim B 2:6, Polička - Letohrad B 4:2, Moravany - Hor. Jelení 4:0, Svitavy - Pardubičky 2:0.

1. MFK Chrudim B 2 2 0 0 0 14:2 6
2. Sportovní kluby Polička 2 2 0 0 0 8:2 6
3. Sokol Moravany 2 2 0 0 0 5:0 6
4. FC Hlinsko 2 2 0 0 0 5:0 6
5. SK Holice 2 1 0 0 1 4:2 3
6. TJ Svitavy 2 1 0 0 1 4:3 3
7. 1.FC Žamberk 2 1 0 0 1 3:3 3
8. TJ Lanškroun, fotbalový oddíl 2 1 0 0 1 3:3 3