• 0
Jedna výhra, jeden ztracený penaltový rozstřel a jedna porážka. Taková je prozatímní bilance fotbalistů Aritmy Praha po třech odehraných kolech v rámci divize A. Naposledy hráli na hřišti Milevska, odkud přivezli právě premiérové vítězství. To se ovšem urodilo v samém závěru. Podívejte se na video.

Aritma vedla po jedenácti minutách. To Hrabák tvrdě vypálil po rohovém kopu, jenže těsné jednobrankové vedení hosté drželi, drželi...

Až ho neudrželi.

Přišla 76. minuta, zase roh, tentokrát hlavička domácího Januše. 1:1!

Milevsko zatím nezískalo v této sezoně jediný bod. A toto konstatování platí i po duelu s Aritmou, protože 88. minuta se stala klíčovým okamžikem.

Po průniku jednoho hostujícího hráče a přenesení hry vlevo dostal se štěstím míč do sítě Turbák.

Tabulku divize C vede s plným počtem Tachov. Dosud inkasoval jen dvakrát, a v tomto kole dokonce ani jednou. Český Krumlov na něj nevyzrál a prohrál 0:3.

Výsledky 3. kola: Hvězda Cheb - Mariánské Lázně 5:1, Milevsko - Aritma Praha 1:2, Český Krumlov - Tachov 0:3, Rokycany - Hořovicko 0:0, na pen. 2:4, Klatovy - Roudné 1:1, na pen. 5:3, Táborsko B - Zličín 6:1, Karlovy Vary - Čížová 4:0, Sušice - Doubravka 2:2, na pen. 1:3.

1. Tachov 3 3 0 0 0 8:2 9
2. Táborsko B 3 2 1 0 0 15:5 8
3. Cheb 3 2 0 0 1 8:4 6
4. Doubravka 3 1 1 1 0 4:2 6
5. Rokycany 3 1 1 1 0 2:0 6
6. Malše Roudné 3 1 0 2 0 7:3 5
7. Karlovy Vary 3 1 1 0 1 6:3 5
8. Český Krumlov 3 1 1 0 1 3:5 5