• 0
Neprostupná obrana a produktivní ofenzivní výlety. Takovýto mix namíchali v 2. kole fotbalisté hned šesti týmů hrající přebor Královehradeckého kraje. Kupříkladu Slavia Hradec Králové se dočkala premiérových gólů v podzimní části, přičemž ten první byl výsledkem rychlé narážečky. Podívejte se na video.

Tým Slavie HK v prvním kole padl těsně 0:1, v tom druhém naopak zvítězil jasně 3:0. Do vedení se v duelu proti Lázním Bělohrad dostal už v 5. minutě.

Kousek za středovou čárou se jeden z domácích fotbalistů nenechal obelstít protihráčem, kličkou udržel míč ve hře a rychle poslal balón spoluhráčovi.

Ten, tísněný dvěma protivníky, bryskně pustil míč na Linharta, jenž přízemní střelou otevřel skóre utkání. Do půle vedli domácí 2:0, třetí gól přidal v 55. minutě znovu Linhart.

Vedoucí Jaroměř opět zvítězila a opět neinkasovala. V rámci druhého kola se vydala do Dobrušky a zde zvítězila s přehledem 2:0.

Co poločas, to jeden gól. Ve 27. minutě se prosadil Čenovský a v 78. minutě upravil na konečných 2:0 pro hosty Seifert.

„Jsem velmi rád, že jsme ani ve druhém zápase neinkasovali. Soupeř sázel na dlouhé nakopávané míče a na standardní situace, které jsme však dnes dokázali ubránit. Herně máme stále ještě velký prostor pro zlepšení, v této fázi soutěže je ovšem nutno především bodovat, a to se nám podařilo,“ okomentoval pro khfotbal.cz zápas kouč Jaroměře Miloš Exnar.

Výsledky 2. kola: Slavia HK - L. Bělohrad 3:0, Jičín - Kratonohy 3:1, Úpice - Č. Kostelec 1:0, Dobruška - Jaroměř 0:2, Olympia HK - Vysoká n. L. 2:0, Cidlina - Libčany 1:0, Rychnov n. K. - Chlumec n. C. 3:1, Broumov - N. Město 2:0.

1. FK Jaroměř 2 2 0 0 0 5:0 6
2. FC Olympia Hradec Králové 2 2 0 0 0 6:2 6
3. Slovan Broumov 2 1 1 0 0 2:0 5
4. RMSK Cidlina 2 1 1 0 0 2:1 5
5. SK Jičín 2 1 0 1 0 3:1 4
6. SK Libčany 2 1 0 0 1 4:2 3
7. FC Slavia Hradec Králové 2 1 0 0 1 3:1 3
8. Spartak Rychnov n.Kněžnou 2 1 0 0 1 5:4 3