• 0
Fotbalisté Dobrušky se v utkání 1. kola přeboru Královehradeckého kraje moc snažili, aby smazali třígólové manko z prvního poločasu duelu na hřišti Nového Města nad Metují. Chyběla jediná branka na jistý bod. Podívejte se na video.

Domácí se totiž už v úvodní pětiminutovce dostali do vedení, když přesně pálil Voráček.

Do přestávky se ještě trefil Srubjan a když si v druhé půli hosté vstřelili smolný vlastní gól, zdálo se, že vítězství Nového Města nad Metují je takřka jisté.

Vedení 3:0 ale ještě nic neznamená...

66. minuta - Mikušík. A 72. minuta - Hašek. Za šest minut najednou „jenom“ 3:2.

„Dobrušku jsme zbytečnými chybami vrátili zpět do utkání, avšak závěr utkání jsme zvládli takticky dobře a slavíme první výhru v krajském přeboru,“ podotýká pro khfotbal.cz kouč domácích Miloš Killar.

Mocný finiš hosté začali, ale nedokončili. A tak si musí na první body v nové sezoně ještě počkat.

Jak dlouho to potrvá?

Výsledky 1. kola: N. Město - Dobruška 3:2, Vysoká n. L. - Slavia HK 1:0, Chlumec n. C. - Cidlina 1:2 na pen., Libčany - Kratonohy 4:1, Broumov - Jičín 1:0 na pen., Jaroměř - Úpice 3:0, Č. Kostelec - Olympia HK 2:4, L. Bělohrad - Rychnov n. K. 3:2.

1. SK Libčany 1 1 0 0 4:1 3
2. FK Jaroměř 1 1 0 0 3:0 3
3. FC Olympia Hradec Králové 1 1 0 0 4:2 3
4. MFK Nové Město n.Metují 1 1 0 0 3:2 3
5. FK Lázně Bělohrad-Pecka 1 1 0 0 3:2 3
6. FK Vysoká n/L. 1 1 0 0 1:0 3
7. RMSK Cidlina 1 0 1 0 1:1 2
8. Slovan Broumov 1 0 1 0 0:0 2