• 0
Každá série jednou končí. Ale šňůra domácí neporazitelnosti fotbalistů Moravské Slavie Brno, kteří v této sezoně hrají přebor Jihomoravského kraje, trvala pořádně dlouho. Prvním kolem páté nejvyšší soutěže ale skončila, když Bohunice ovládly duel 2:1. Podívejte se na video.

11. srpna 2012. Tehdy Moravská Slavia Brno prohrála doma naposledy. Bylo to tehdy v I.B třídě, když zvítězily Blížkovice.

Od té doby Moravská Slavia Brno na domácí půdě jedenadvacetkrát vyhrála a čtyřikrát remizovala. Vše ukončil zápas s Bohunicemi.

Hosté se dostali do vedení krátce po poločasové přestávce. Za obranu se probil Damborský, jenž se střelou k tyči nemýlil.

Pak ale v 84. minutě domácí srovnali z pokutového kopu zásluhou Veselého a zdálo se, že přeci jenom neporazitelnost na vlastním hřišti uhájí.

Jenomže...

Přišla 86. minuta, míč po sérii odrazů v pokutovém území nakonec skončil u Burčíka a ten ránou do protipohybu gólmana zajistil Bohunicím vítězství v prvním kole jihomoravského přeboru.

A také konec jedné neporazitelnosti.

Výsledky 1. kola: Mor. Slavia - Bohunice 1:2, Vojkovice - Dubňany 1:1, Sparta Brno - Novosedly 6:0, Ivančice - Jevišovice 5:0, M. Krumlov - Rousínov 1:2, Bystrc - Bosonohy 1:0, Ráječko - Bzenec 3:1. Utkání Kuřim - IE Znojmo se odehraje 27. srpna.

1. FC Sparta Brno 1 1 0 0 6:0 3
2. FC Ivančice 1 1 0 0 5:0 3
3. SK Olympia Ráječko 1 1 0 0 3:1 3
4. Tatran Rousínov 1 1 0 0 2:1 3
5. TJ Tatran Bohunice 1 1 0 0 2:1 3
6. FC Dosta Bystrc-Kníničky 1 1 0 0 1:0 3
7. FK Baník Dubňany 1 0 1 0 1:1 1
8. SK Vojkovice 1 0 1 0 1:1 1