• 0
Lepší vstup do sezony si fotbalisté rezervy druholigového Táborska, kteří hrají divizi A, snad ani nemohli přát. V prvním kole přivítali na domácím hřišti Čížovou, která odjela s potupným debaklem 2:7. Podívejte se na video.

Domácí tým využil několik hráčů ze svého A-mužstva a právě tito fotbalisté předvedli svůj um naplno.

Například střelec branky v druholigovém utkání proti Varnsdorfu Zbyněk Musiol se proti Čížové prosadil celkem třikrát, když hattrick zkompletoval už v 52. minutě.

Hosté prohrávali po půl hodině hry už o tři branky. V závěru úvodního dějství sice po rohovém kopu snížil Dvořák, jenže po deseti minutách druhého poločasu vedli domácí už 6:1.

Čížová poté sice opět snížila, a to zase po rohu, jenže když v 77. minutě pálil přesně Traoré, bylo jasno. Táborsko B potěšilo své příznivce vysokým vítězstvím 7:2.

Překvapil i nováček z jihočeského přeboru. Roudné zvítězilo na hřišti Sušic 4:0.

Výsledky 1. kola: Hvězda Cheb - Aritma Praha 2:0, Mar. Lázně - Hořovicko 2:0, Rokycany - Zličín 2:0, Č. Krumlov - Klatovy 1:0, Táborsko B - Čížová 7:2, K. Vary - Tachov 2:3, Milevsko - Doubravka 0:2, Sušice - Roudné 0:4.

1. FC MAS Táborsko B 1 1 0 0 7:2 3
2. Malše Roudné 1 1 0 0 4:0 3
3. SK Senco Doubravka 1 1 0 0 2:0 3
4. FC Rokycany 1 1 0 0 2:0 3
5. FC Viktoria Mariánské Lázně 1 1 0 0 2:0 3
6. FK Hvězda Cheb 1 1 0 0 2:0 3
7. FK Tachov 1 1 0 0 3:2 3
8. FK Slavoj Český Krumlov 1 1 0 0 1:0 3