• 0
Konec prvního poločasu se fotbalistům Tachova na hřišti rezervy druholigového Táborska v rámci 30. kola divize A rozhodně nevyvedl. Inkasovali totiž ve 43. a 44. minutě a položili základ ke konečné prohře 0:3. Podívejte se na video.

Poprvé se skóre měnilo dvě minuty před poločasovou přestávkou. Malou domů hostujícího beka využil Rabiňák, jenž pohotově vypálil a na jehož střelu, která se otřela o břevno a zapadla do sítě, neměl hostující gólman Tachova nárok.

Uběhla sotva minuta a domácí se radovali znovu. Na začátku celé akce byl dlouhý nákop táborského brankáře, který přesně našel Traorého. Ten předvedl efektní slalom mezi dvěma obránci a pak už mu stačilo jen zamířit a trefit se. A to se mu povedlo - 2:0.

Poslední třetí branku diváci viděli v 58. minutě, prosadil se střídající záložník Cihlář.

„Bylo vidět, že jsou kluci odpočatí a mají zase volnější hlavu a větší chuť. Zakončili jsme sezónu velmi dobrým výsledkem a podtrhli tak velmi dobré působení divizní rezervy v této sezóně,“ radoval se pro klubový web kouč domácích Zbyněk Jaroš.

„Myslím si, že jsme oproti minulým sezónám neměli tak kvalitní kádr, ale ukázalo se, že určitá cesta vede také k dobrým věcem. Utkání se divákům muselo líbit, mělo náboj, emoce, góly a je moc dobře, že jsme takto udělali tečku za letošní sezónou,“ dodal spokojeně.

Jen těsně uniklo prvenství v divizi A mužstvu z Písku, konkrétně o jeden jediný bod. V závěrečném vystoupení jihočeský tým s přehledem zdolal Český Krumlov na jeho hřišti (3:0).

Z této soutěže sestupují Sušice, Jindřichův Hradec a ZČE Plzeň.

Výsledky 30. kola: Č. Krumlov - Písek 0:3, Nová Ves pod Pleší - Sušice 3:4, Táborsko B - Tachov 3:0, Cheb - Doubravka 3:1, Hořovicko - Milevsko 1:2, Rokycany - Jindřichův Hradec 2:1.

Dříve předehráno: Benešov - ZČE Plzeň 4:0, Čížová - Zličín 3:2.

1. Benešov 30 22 6 2 55:22 72
2. Písek 30 22 5 3 80:27 71
3. Tachov 30 18 2 10 72:41 56
4. Nová Ves pod Pleší 30 16 4 10 76:52 52
5. Táborsko B 30 15 3 12 48:43 48
6. Doubravka 30 13 7 10 55:54 46
7. Hořovicko 30 13 6 11 45:40 45