• 0
Vypadalo to, že vítěz přeboru Ústeckého kraje z Krupky si vítězství na hřišti Vilémova už nenechá vzít. Jenže fotbalisté lídra podcenili závěrečnou desetiminutovku, ve které domácí vyrovnali a dovedli zápas do penaltového rozstřelu. Podívejte se na video.

Krupka se dostala do vedení v 25. minutě. Valenta převzal přihrávku zprava, obtočil se kolem svého strážce, dokonale ho zmátl a střílel do středu branky.

Druhou trefu přidal ten samý hráč v druhém poločase. Tentokrát dostal přihrávku zleva a zase se nezalekl protihráčů. Měl jich kolem sebe víc, přesto se jimi prodral a skóroval k bližší tyči.

Když už se zdálo, že hosté dokráčí k jubilejnímu dvacátému vítězství v sezoně, domácí se přeci jenom vzepřeli. V 81. minutě se z penalty prosadil Jägr a v 89. minutě proměnil opět pokutový kop Jirchář.

Dvě proměněné penalty sice Vilémovu zajistily bod, jenže seřízená mířidla si už do rozstřelu nepřenesl. Ten zvládl lépe lídr ústeckého přeboru, a tak i po závěrečném 30. kole zůstal na prvním místě s jednobodovým náskokem na Litoměřice.

Výsledky 30. kola: Neštěmice - Proboštov 4:2, H. Jiřetín - Děčín 1:4, Louny - Litvínov 3:1, Modrá - Bílina 2:4, Milešov - Litoměřice 1:3, Kadaň - Březno 3:2, Modlany - Blšany 2:0, Vilémov - Krupka 2:3 na pen.

1. TJ Krupka 30 19 7 4 77:39 68
2. FK Litoměřice 30 18 9 3 72:30 67
3. SK Stap-Tratec Vilémov 30 15 6 9 78:46 53
4. FK Bílina 30 13 8 9 48:28 53
5. FK Český Lev Neštěmice 30 15 2 13 66:55 47
6. FK Litvínov 30 14 4 12 55:46 47
7. TJ Proboštov 30 12 5 13 55:51 46
8. FK Chmel Blšany 30 13 4 13 72:60 45