• 0
Pořadí v čele tabulky přeboru Karlovarského kraje se mění. Protože Nové Sedlo podlehlo na domácím hřišti Ostrovu 1:2 a fotbalisté Mariánských Lázní přemohli Lomnici 3:2, spadlo Nové Sedlo na druhou příčku. Gólové momenty 24. kola této soutěže najdete na přiloženém videu.

Nové Sedlo své fanoušky zklamalo. Před tímto kolem čtvrtý (a nyní třetí) Ostrov se dostal do vedení po půlhodině hry a další branku přidal v 63. minutě.

Domácí sice utkání zdramatizovali trefou z 68. minuty, jenže sílu na vyrovnání už nenašli. Byla to jejich teprve čtvrtá porážka v sezoně.

Výsledky 24. kola: Březová - Král. Poříčí 2:2, na pen. 2:3, Nejdek - Cheb 2:3, Citice - St. Role 5:0, Lomnice - Mar. Lázně 2:3, H. Slavkov - Chodov 1:1, na pen. 4:5, N. Sedlo - Ostrov 1:2, Toužim - Fr. Lázně 1:1, na pen. 6:7.

1. FC Viktoria Mariánské Lázně 24 17 2 5 76:32 55
2. Baník Union Nové Sedlo 24 15 5 4 72:34 53
3. FK Ostrov 24 16 3 5 73:37 52
4. FK Olympie Březová 24 16 3 5 80:39 51
5. SK Toužim 24 11 6 7 73:50 42
6. DDM Stará Role 24 11 3 10 62:49 38
7. FC Cheb 24 11 3 10 53:58 38
8. FK Nejdek 24 10 3 11 48:52 35