• 0
Obrat, přestřelka a gólové hody. Ti diváci, kteří dorazili na duel 26. kola přeboru Libereckého kraje mezi fotbalisty Višňové a Bozkova, rozhodně nelitovali. Viděli ofenzivní hru, a navíc byli svědky posunu domácího klubu na první místo tabulky. Podívejte se na video.

Domácím přitom první půle vůbec nevyšla. Po dvou přesných trefách Havla prohrávali ještě před přestávkou o dvě branky.

Višňová ovšem za obratem vykročila hned zkraje druhého poločasu. Ve 48. minutě pálil Cyrus a o sedm minut později ten samý hráč vyrovnal po proměněném pokutovém kopu.

Obrat v 70. minutě dokonal Mazánek, jenže hostující Bozkov se nevzdal. Za tři minuty byl zase stav nerozhodný díky Nesvadbovi.

Na vítězný gól si tak fanoušci museli počkat až do 84. minuty. Tříbodový hrdina utkání se jmenuje Melka.

Višňová tak přeskočila nyní druhé Semily v tabulce přeboru Libereckého kraje a dvě kola před koncem na ně má hubený náskok jednoho bodu. Semily si totiž z Mšena přivezly remízu 2:2.

Výsledky 26. kola (24. hraného): Desná - Mimoň 4:4, Mírová - Turnov B 1:8, Mšeno - Semily 2:2, Doubí - Sedmihorky 1:0, Doksy - Hrádek 1:1, Č. Lípa - Skalice 3:1, Višňová - Bozkov 4:3.

1. Jiskra Višňová 24 15 3 6 59:40 48
2. SK Semily 24 14 5 5 61:32 47
3. FK Pěnčín-Turnov B 24 13 6 5 52:27 45
4. Sokol Bozkov 24 13 3 8 69:51 42
5. SK Skalice 24 10 7 7 48:38 37
6. Sokol Doubí 24 11 4 9 40:32 37
7. Jiskra Mšeno - Jablonec n.N. 24 8 12 4 65:33 36
8. Arsenal Česká Lípa 24 10 4 10 47:37 34