• 0
Trápení fotbalistů Čáslavi B v přeboru Středočeského kraje nemá konce. V duelu 28. kola na hřišti Nového Strašecí prohráli vysoko 0:8 a stále jim patří poslední příčka tabulky. Podívejte se na video.

Pro rezervu Čáslavi to byla už devatenáctá porážka v této sezoně. Přitom čisté konto držela proti Novému Strašecí až do 29. minuty, když volný kop tečoval Jiří Kapek.

Do dalších dvou minut ale hosté inkasovali podruhé, přesto byl poločasový stav 0:2 ještě hratelný.

Jenže po čtvrt minutě druhé půle už domácí vedli o tři branky a pak předvedli, co to znamená gólostroj. Ten se zastavil na skóre 8:0!

I vinou skóre je Čáslav B stále na posledním místě. Patnácté Čelákovice prohrály s Berounem na jeho půdě 1:3, oba týmy tak mají stále pouhých patnáct bodů.

Výsledky 28. kola: Rakovník - Spartak Příbram 0:0, N. Strašecí - Čáslav B 8:0, Dobříš - Ovčáry 0:0, Beroun - Čelákovice 3:1, Semice - Jíloviště 0:5, Nymburk - Libiš 0:5, Benátky - Vraný 4:1, Sedlčany - Klecany 2:0.

1. Sokol Ovčáry 28 22 5 1 84:22 71
2. SK Benátky n. Jiz. 28 21 1 6 82:33 64
3. Sokol Libiš 28 18 7 3 57:21 61
4. MFK Dobříš 28 15 6 7 67:40 51
5. Sokol Nové Strašecí 28 14 2 12 53:62 44
6. Tatran Rako Rakovník 28 11 10 7 55:51 43
7. Český lev-Union Beroun 28 12 5 11 45:55 41
8. SK Spartak Příbram 28 9 9 10 33:33 36