• 0
Střetly se týmy z dolní poloviny tabulky, přesto padaly pěkné góly. Utkání 23. kola přeboru Karlovarského kraje mezi fotbalisty Františkových Lázní a Citic dopadl lépe pro domácí, kteří zvítězili 3:2. Podívejte se na video.

Po první půli šli hráči do šaten za stavu 1:1, druhý poločas ovšem přinesl zvrat i pěkné momenty.

Nejprve si v 69. minutě naběhl Iterský na centr zprava a ačkoliv byl tísněn citickým obráncem, dokázal balón zblízka dostat do sítě. O tři minuty později už domácí získali rozhodující náskok, a to po pěkném úniku a blafáku Podlipského.

Hosté sice ještě snížili po rohovém kopu, jenže vítězný obrat ani vyrovnání už nestihli. Františkovy Lázně vyhrály 3:2.

Novým lídrem karlovarského přeboru je po tomto kole Nové Sedlo, které nezaváhalo na půdě posledního Chodova, zatímco dosavadní vedoucí celek tabulky z Mariánských Lázní si na domácím hřišti neporadil s nyní třetí Březovou.

Do konce soutěže zbývají už pouze tři kola. Jak zamíchají pořadím?

Výsledky 23. kola: Cheb - Toužim 1:1, na pen. 4:2, Fr. Lázně - Citice 3:2, Mar. Lázně - Březová 1:3, Král. Poříčí - Nejdek 1:1, na pen. 4:5, Ostrov - Lomnice 3:2, Chodov - N. Sedlo 1:2, St. Role - H. Slavkov 9:2.

1. Baník Union Nové Sedlo 23 15 5 3 71:32 53
2. FC Viktoria Mariánské Lázně 23 16 2 5 73:30 52
3. FK Olympie Březová 23 16 2 5 78:37 50
4. FK Ostrov 23 15 3 5 71:36 49
5. SK Toužim 23 11 5 6 71:44 42
6. DDM Stará Role 23 11 3 9 62:44 38
7. FK Nejdek 23 10 3 10 46:49 35
8. FC Cheb 23 10 3 10 50:56 35