• 0
Vstup do utkání vyšel fotbalistům Semil na jedničku. V zápase 25. kola přeboru Libereckého kraje proti Doubí šli do vedení po šesti minutách hry, jenomže po další půlhodině hosté srovnali na konečných 1:1. Lídr soutěže se ale nemění. Podívejte se na video.

Těsný lídr, ale přece lídr. To si mohou říkat Semilští po duelu proti Doubí. Tabulku libereckého přeboru vedou o jediný bod před Višňovou, která ve Skalici padla 2:3.

Semily se radovaly z branky v 6. minutě, když Hurt převzal vysoký centr zprava a technicky pálil ke vzdálenější tyči.

Hosté srovnali o půl hodiny později. Těsně za středovou čárou dva hráči Doubí oklamali domácího protivníka a rozjeli brejk, na jehož konci byla Haunoldova trefa - 1:1.

Poslední Mírová pod Kozákovem se dál trápí. Na hřišti Mimoně schytala debakl 1:6, byla to pro ni už jedenadvacátá prohra v této sezoně.

Výsledky 25. kola (23. hraného): Hrádek - Č. Lípa 2:2, Sedmihorky - Doksy 1:0, Semily - Doubí 1:1, Mimoň - Mírová 6:1, Bozkov - Desná 5:1, Skalice - Višňová 3:2, Turnov B - Mšeno 3:3.

1. SK Semily 23 14 4 5 59:30 46
2. Jiskra Višňová 23 14 3 6 55:37 45
3. Sokol Bozkov 23 13 3 7 66:47 42
4. FK Pěnčín-Turnov B 23 12 6 5 44:26 42
5. SK Skalice 23 10 7 6 47:35 37
6. Jiskra Mšeno - Jablonec n.N. 23 8 11 4 63:31 35
7. Sokol Doubí 23 10 4 9 39:32 34
8. FK Sedmihorky 23 9 6 8 35:29 33