• 0
Vedoucí tým přeboru Plzeňského kraje jen tak něco nepoloží. Fotbalisté Kolovče sice prohrávali na domácím hřišti s Chotíkovem po pěti minutách hry 0:1, během necelých čtyřiceti minut ovšem dokázali protivníkovi nasázet hned sedm branek a zápas nakonec ovládli 7:3. Podívejte se na video.

4,07. To je průměr vstřelených branek Kolovče na jedno utkání. Ofenzivní síla klubu je vskutku impozantní, i díky exligovému útočníkovi Tomáši Doškovi, který v jejím dresu nyní působí.

V posledním duelu proti Chotíkovu si Koloveč zase s chutí zastřílela.

Hosté přesto zvedli oslavně ruce nad hlavu jako první, v 5. minutě pálil Lopata. Jenomže pak přišel úsek od 22. do 60. minuty, v němž domácí rozvlnili síť sedmkrát. Čtyřikrát se trefil Pavlík, jedním gólem také přispěl Tomáš Došek.

Chotíkov se trefami Koce v 69. a 83. minutě snažil vrátit do hry, ale už mu to nebylo nic platné. Odjel poražen v poměru 3:7.

Jak dopadly duely v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Můžete je sledovat i živě na tvcom.cz.

Koloveč je už dávno jistým vítězem plzeňského přeboru, naopak situace ve spodních patrech tabulky je zamotaná. Mezi posledními pěti týmy je pouze čtyřbodový rozestup.

Na koho padne černý Petr?

Výsledky 27. kola: Příkosice - Rokycany B 1:3, Horažďovice - Hor. Bříza 2:2, na pen. 7:6, Luby - Bolevec 0:2, Přeštice - Vejprnice 1:1, na pen. 5:4, Nepomuk - Stod 1:2, Koloveč - Chotíkov 7:3, Domažlice B - Holýšov 2:0, Rapid Plzeň - Klatovy odloženo.

1. Slavoj Koloveč 27 21 6 0 110:32 73
2. SK Slavia Vejprnice 28 17 4 7 69:38 56
3. Přeštice 27 14 4 9 46:36 49
4. ZKZ Horní Bříza 27 15 3 9 63:56 49
5. SK Klatovy 1898 26 14 4 8 46:41 47
6. TJ FC Chotíkov 1932 27 12 7 8 70:48 45
7. FK Horažďovice 27 12 3 12 46:55 40
8. SSC Bolevec 27 10 5 12 43:55 38