• 0
Bude to boj do posledního kola. V přeboru Ústeckého kraje je mezi fotbalisty první Krupky a druhých Litoměřic stále jednobodový rozdíl. Oba aspiranti na vítězství v soutěži v rámci 27. kola nezaváhali a zvítězili. Podívejte se na video.

Druhé Litoměřice hostily na svém hřišti Vilémov. Do vedení se dostaly ve 34. minutě po využité standardní situaci z asi sedmnácti metrů.

Exekuce se ujal Dolejška, jenž vyslal nepříjemnou dělovku k tyči. Vilémovský brankář si sice na míč sáhl, ale už si ho jen nešťastně srazil do sítě.

Litoměřice potvrdily zisk tří bodů po akci v 82. minutě, při níž hostující obrana nestihla zachytit kombinační akci. Prosadil se Rondoš.

To první Krupka změřila síly s posledním Březnem. A duel prvního s posledním dopadl podle očekávání. Lídr přeboru zvítězil 3:0.

Výsledky 27. kola: Blšany - Neštěmice 3:1, Litoměřice - Vilémov 2:0, Březno - Krupka 0:3, Bílina - Modlany 2:3 na pen., Litvínov - Kadaň 0:3, Proboštov - Modrá 2:3, H. Jiřetín - Louny 3:2, Děčín - Milešov 6:2.

1. TJ Krupka 27 17 6 4 67:33 60
2. FK Litoměřice 27 16 8 3 61:25 59
3. FK Bílina 27 12 7 8 43:24 48
4. SK Stap-Tratec Vilémov 27 14 4 9 69:42 47
5. FK Chmel Blšany 27 13 3 11 69:54 44
6. TJ Proboštov 27 11 5 11 48:42 43
7. FK Litvínov 27 12 4 11 51:43 41
8. FK Český Lev Neštěmice 27 13 2 12 52:46 41