• 0
Tajenka přeboru Středočeského kraje je rozluštěna. Po 27. kole je jisté, že o prvenství fotbalisty Ovčár už žádné jiné mužstvo nepřipraví. Beroun schytal od vedoucího týmu tabulky debakl 0:5 a stal se tak svědkem korunovace vítěze. Na přiloženém videu najdete gólové momenty z jednotlivých zápasů.

Po půli vedly domácí Ovčáry už 2:0, když si Beroun dal ve 32. minutě nešťastný vlastní gól. Po přestávce se jednou trefil Viskup a dvakrát Hašler.

A bylo rozhodnuto. Tento ročník středočeského přeboru patří Ovčárům!

V čele tabulky totiž mají devítibodový náskok na druhé Benátky nad Jizerou. Ty sice mají ještě velmi titěrnou možnost, že bodově Ovčáry dotáhnou, jenomže v jejich neprospěch hovoří vzájemná bilance. Obě utkání v této sezoně totiž s přehledem ovládl právě lídr soutěže.

Benátky v rámci 27. kola zavítaly do kdysi divizních Čelákovic, kde nakonec zvítězily 2:1. O svém vítězství rozhodly v 80. minutě po přímém kopu.

Výsledky 27. kola: Libiš - Dobříš 1:1, Spartak Příbram - Nymburk 2:1, Klecany - Semice 1:3, Čelákovice - Benátky 1:2, Ovčáry - Beroun 5:0, Jíloviště - N. Strašecí 1:2, Vraný - Sedlčany 2:2, Čáslav B - Rakovník 3:3.

1. Sokol Ovčáry 27 22 4 1 84:22 70
2. SK Benátky n. Jiz. 27 20 1 6 78:32 61
3. Sokol Libiš 27 17 7 3 52:21 58
4. MFK Dobříš 27 15 5 7 67:40 50
5. Tatran Rako Rakovník 27 11 9 7 55:51 42
6. Sokol Nové Strašecí 27 13 2 12 45:62 41
7. Český lev-Union Beroun 27 11 5 11 42:54 38
8. SK Polaban Nymburk 27 10 6 11 45:49 36