• 0
To byl obrat! Fotbalisté rezervy druholigového Táborska se v duelu 26. kola divize A nevzdali a zdánlivě ztracený zápas proti Českému Krumlovu otočili ve svůj prospěch. Na přiloženém videu najdete gólové momenty i z dalších utkání.

Hostující Český Krumlov se ujal vedení už v 8. minutě, když na konci hezké kombinační akce stál Babouček. Ten samý hráč zvyšoval ve 35. minutě na 2:0 - tentokrát se prosadil volejem po centru z pravé strany.

Rezerva Táborska si všechny své branky schovala na pětiminutový úsek v druhé půli.

Gól, gól a ještě jednou gól - 68., 71. a 73. minuta. 3:2! Bleskový obrat zahájil Sladký, pak pokračoval Stuchlík a parádní pasáž zakončil Neužil. O třech bodech pro domácí tým bylo rozhodnuto.

"Je velký rozdíl, když hrajeme herně a takticky disciplinovaně a když ne. Snažíme se to hráčům úkoly zjednodušit, dostat je do kombinačního fotbalu s vyváženou obranou, ale jakmile do toho přijde živelnost a taktická nedisciplinovanost, nejde to. Doufám, že je to dostatečné poučení," zůstává nohama na zemi trenér Táborska B Zbyněk Jaroš ve vyjádření pro klubový web.

V čele tabulky divize A se ani po 26. kole nic nemění. Lídr z Benešova zvládl duel proti Hořovicku (4:1) a druhý Písek si poradil s Novou Vsí pod Pleší (3:1). Mezi oběma celky zůstává pětibodový rozestup, přičemž vedoucí tým má o zápas více.

Výsledky 26. kola: Nová Ves pod Pleší - Písek 1:3, Zličín - Doubravka 1:1, Hořovicko - Benešov 1:4, Cheb - Milevsko 0:1, Rokycany - ZČE Plzeň 0:0, Čížová - Tachov 1:0. Táborsko B - Č. Krumlov 3:2, J. Hradec - Sušice 2:2.

1. SK Benešov 27 20 6 1 50:18 66
2. FC Písek 26 19 4 3 71:25 61
3. FK Tachov 26 16 2 8 66:34 50
4. TJ Sokol Nová Ves pod Pleší 26 15 4 7 65:39 49
5. FC MAS Táborsko B 26 14 3 9 44:36 45
6. FK Hořovicko 26 12 4 10 37:33 40
7. FC Rokycany 26 10 9 7 36:24 39
8. SK Senco Doubravka 26 10 7 9 44:45 37