• 0
Když v sobotu padli fotbalisté Mariánských Lázní na hřišti Nejdku 2:5, mělo Nové Sedlo v neděli jedinečnou šanci se na vedoucí celek přeboru Karlovarského kraje dotáhnout. Jenže se Starou Rolí padlo na penalty a po 22. kole má na lídra dva body ztrátu. Gólové momenty zápasů tohoto kola najdete na přiloženém videu.

Sedmý Nejdek hrál s Mariánskými Lázněmi po prvním poločase nerozhodně 2:2, jenže ve druhé půli přidal další tři góly, které rozhodly o čtvrté prohře vedoucího týmu tabulky v základní hrací době v této sezoně.

To Nové Sedlo muselo část utkání odehrát o deseti. Za stavu 1:2 pro Starou Roli dostal červenou kartu Vican, ale když Škardič vyrovnal a následně Jozič proměnil pokutový kop, zdálo se, že by hosté mohli odjet s prázdnou.

Stará Role ovšem zvládla do konce utkání vyrovnat a v penaltové loterii se štěstí přiklonilo na stranu hostů.

Poslední celek tabulky z Chodova potvrdil svou bídnou formu a v Lomnici zaznamenal už osmnáctou porážku (tentokrát 1:3) v ročníku.

Výsledky 22. kola: Citice - H. Slavkov 1:2, N. Sedlo - St. Role 3:3, na pen. 2:4, Lomnice - Chodov 3:1, Březová - Ostrov 1:1, na pen. 5:6, Nejdek - Mar. Lázně 5:2, Fr. Lázně - Cheb 0:5, Toužim - Kr. Poříčí odloženo.

1. FC Viktoria Mariánské Lázně 22 16 2 4 72:27 52
2. Baník Union Nové Sedlo 22 14 5 3 69:31 50
3. FK Olympie Březová 22 15 2 5 75:36 47
4. FK Ostrov 22 14 3 5 68:34 46
5. SK Toužim 21 11 4 6 69:42 40
6. DM Stará Role 22 10 3 9 53:42 35
7. FK Nejdek 22 10 2 10 45:48 33
8. FC Cheb 22 10 2 10 49:55 33