Fotbalisté z Arsenalu vzali trofej a vyrazili slavit

20:45

Po devíti letech se konečně dočkali. Fotbalisté Arsenalu sice prohrávali po osmi minutách finále FA Cupu s Hullem 0:2, ale během normální hrací doby zvládli vyrovnat a v prodloužení dokonali obrat na 3:2. Český záložník Tomáš Rosický odehrál posledních patnáct minut a s londýnským klubem slaví první trofej. celý článek

Arsenal otočil finále FA Cupu a slaví zisk první trofeje od roku 2005

R60a84d53i85m
B83e51n91i51c98e27k
Arsenal asi nakonec vyhrál zaslouženě, ale nemůžu si pomoct, rozhodčí v Anglii sice penalty moc nepískají, ale kdyby...
R71o93m35a75n
O33p45e26t
chudaci hull city fans, ty breceli radsi uz 5 minut pred koncem prodlouzeni docela mi jich bylo lito. ale stejne tuto...