• 0
Fotbalisté Blšan nemohou zastavit výsledkovou mizérii v přeboru Ústeckého kraje. Prohráli popáté za sebou, a navíc velmi jednoznačně. Na hřišti prvních Litoměřic schytali debakl 1:6 a nebezpečně klesají tabulkou. Podívejte se na video.

"Litoměřice nejsou pro Chmelaře příjemným městem. Už dvakrát zde inkasovali šest branek a stejně tomu bylo i tentokrát. Poslední dobou hodně slabé Blšany nebyly pro vedoucí celek tabulky vážným soupeřem, i když úvod zápasu se ještě držely," zhodnotil duel referát na klubovém webu Blšan.

Poprvé se domácí Litoměřice prosadily v 16. minutě, když se po standardní situaci trefil hlavou Dolejška.

Blšany následně vykřesaly naději. Ve 34. minutě srovnal z penalty Šollar a zdálo se, že hosté jsou zpátky ve hře.

Jenže nebyli.

Za čtyři minuty se Dolejška prosadil podruhé a ve 40. minutě už domácí vedli 3:1 po brance Tichého. Během úvodní patnáctiminutovky druhé půle se Litoměřice trefily ještě dvakrát a blšanské naděje pohasly. Definitivní tečku za povedeným vystoupením lídra ústeckého přeboru dal Šikl v 74. minutě.

A půltucet gólů pro kdysi prvoligový klub byl na světě.

Výsledky 25. kola: Litoměřice - Blšany 6:1, Březno - Neštěmice 1:3, Bílina - Krupka 1:2, Litvínov - Vilémov 1:4, Proboštov - Kadaň 3:0, H. Jiřetín - Milešov 3:2, Děčín - Modlany 4:2, Louny - Modrá 2:0.

1. FK Litoměřice 25 15 8 2 58:22 56
2. TJ Krupka 25 15 6 4 61:32 54
3. FK Bílina 25 12 6 7 41:20 47
4. SK Stap-Tratec Vilémov 25 13 4 8 67:40 44
5. FK Litvínov 25 12 4 9 51:36 41
6. TJ Proboštov 25 10 5 10 43:39 40
7. FK Český Lev Neštěmice 25 12 2 11 48:42 38
8. FK Chmel Blšany 25 11 3 11 57:52 38