• 0
Fotbalisté Chropyně sice zůstávají i po 21. kole přeboru Zlínského kraje na posledním místě tabulky, po výhře 3:1 nad Kateřinicemi ale ještě bojují o setrvání v soutěži. Na třinácté místo nyní ztrácí pět bodů. Podívejte se na video.

Domácí fotbalisté potěšili především ty fanoušky, kteří přišli na utkání včas.

Po jedenácti minutách totiž Chropyně vedla 2:0, když zužitkovala hned dva rohové kopy, nejprve zásluhou Látala a poté Vaňhary, jenž po poločasové přestávce pálil ještě jednou a dorážkou do prázdné branky zvyšoval na 3:0.

Hosté pak už pouze snížili na rozdíl dvou branek a páté vítězství Chropyně v sezoně neohrozili.

Dařilo se i lídrovi zlínského přeboru, Velké Karlovice zdolaly Provodov 2:1 a drží čtyřbodový náskok na druhé Boršice. Do konce soutěže zbývá pět kol.

Výsledky 21. kola: Rožnov p. R. - Spytihněv 3:3, Chropyně - Kateřinice 3:1, Morkovice - Vigantice 3:1, V. Karlovice - Provodov 2:1, Luhačovice - Bystřice p. H. 0:2, Vizovice - Holešov 4:2, Fryšták - Boršice 1:2.

1. FC V. Karlovice+Karolinka 21 15 1 5 43:23 46
2. SK Boršice 21 13 3 5 44:25 42
3. Slovácká Sparta Spytihněv 21 11 3 7 42:27 36
4. FK Luhačovice 21 11 2 8 45:36 35
5. FC RAK Provodov 21 10 2 9 45:48 32
6. FK Bystřice p.Hostýnem 21 9 4 8 46:34 31
7. FK Vigantice 21 9 2 10 30:36 29
8. SFK ELKO Holešov 21 8 4 9 37:40 28