• 0
Po první půli vedli fotbalisté rezervy Meteoru Praha proti Uhelným skladům 2:0. Jenže místo toho, aby své vedení ještě navýšili, dvakrát v druhém poločase inkasovali a z utkání 25. kola Pražská teplárenská přeboru berou jen bod. Podívejte se na video.

Domácímu Meteoru B přitom vyšel start i závěr úvodního dějství. Nejprve se v 10. minutě trefil Nábělek po sólu na gólmana a dvě minuty před přestávkou přesně hlavičkoval Pikous po standardní situaci.

Jenže pak přišla druhá půle, která vzala Meteoru B naděje na tříbodový zisk a posun do klidnějších vod tabulky pražského přeboru.

Proč se tak stalo? Možný důvod nastiňuje střelec druhé branky Matěj Pikous. "Škoda, že jsme neudrželi vedení. Ve druhém poločase jsme odpadli fyzicky," řekl serveru fotbalpraha.cz. "Někteří kluci hráli dopoledne celý zápas za dorost, pak musel do útoku i gólman. Bylo to těžké a jsme rádi za remízu," dodal.

Poprvé hostující Uhelné sklady slavily v 55. minutě, když se Zmeškal prosadil dorážkou zblízka. A bod zajistil v závěrečné desetiminutovce krásnou ránou o tyč Steinocher.

S remízou byl nakonec spokojený i trenér hostů Robert Hlavica. "Remíza je spravedlivá. Domácí byli dvacet minut lepší, rychlostně jsme je vůbec nestíhali. Ale pak jsme to bojovností a touhou zvrátit zápas vyrovnali. Bod bereme," prohlásil kouč momentálně šestého týmu tabulky.

Meteor B - Uhelné sklady 2:2 (2:0)
10. Nábělek, 43. Pikous - 55. Zmeškal, 81. Steinocher.

Ostatní výsledky 25. kola: U. Vršovice - ČAFC 1:1, Radotín - Admira Praha B 2:1, Královice - Háje 2:1, Bohemians Praha B - Viktoria Žižkov B 4:1, Zbraslav - Libuš 0:1, Př. Kopanina - Uhříněves 5:0, Motorlet Praha B - Třeboradice 1:3.

1. Sokol Královice 25 17 5 3 73:34 56
2. FSC Libuš 25 14 3 8 50:33 45
3. SK Union Vršovice 25 13 3 9 38:29 42
4. SK Třeboradice 25 10 8 7 47:49 38
5. ČAFC Praha 25 11 4 10 54:40 37
6. SK Uhelné sklady Praha 25 10 7 8 42:34 37
7. FC Háje Jižní Město 25 10 6 9 48:44 36
8. FK Bohemians Praha B 25 10 6 9 54:53 36