• 0
Dlouho se zdálo, že zápas 24. kola přeboru Plzeňského kraje mezi fotbalisty Horažďovic a rezervy třetiligových Domažlic spěje k bezbrankové remíze. Až přišla 80. minuta a jediný gólový moment tohoto utkání. Podívejte se na trefy i z ostatních duelů, najdete je na přiloženém videu.

Po narážečce domácích hráčů si Vachuška na hraně velkého vápna prstem řekl o finální přihrávku do volného prostoru.

A také ji dostal.

Obtočil se s míčem, vylákal domažlického brankáře a vypálil... Na poslední chvíli k němu přiběhl hostující obránce, ale už bylo pozdě. Navíc míč nešťastně tečoval, až zaplul k tyči.

Jednogólové vedení už Horažďovice nepustily a nyní jsou na pátém místě plzeňského přeboru. Ten nadále s přehledem vede Koloveč, která stále nepoznala porážku po základní hrací době.

Jenže už několikrát padla v penaltovém rozstřelu. Naposledy právě v tomto kole na hřišti Horní Břízy. K remíze po devadesáti minutách 3:3 přispěl jednou trefou exligový forvard Tomáš Došek.

Smutní byli fanoušci, kteří vyrazili na klatovské hřiště. Místní klub přivítal druhé Vejprnice a své věrné nepotěšil. Prohrál vysoko 0:5.

Výsledky 24. kola: Klatovy - Vejprnice 0:5, Bolevec - Stod 1:3, Chotíkov - Nepomuk 5:1, Hor. Bříza - Koloveč 3:3, na pen. 7:6, Rapid Plzeň - Příkosice 2:2, na pen. 2:3, Horažďovice - Domažlice B 1:0, Rokycany B - Přeštice 2:3, Holýšov - Luby 1:1, na pen. 4:2.

1. Koloveč 24 18 6 0 96:26 64
2. Vejprnice 24 15 3 6 62:32 49
3. Hor.Bříza 24 14 1 9 54:48 44
4. Klatovy 24 12 4 8 39:37 41
5. Horažďovice 24 13 1 10 43:43 40
6. Chotíkov 24 10 7 7 62:39 39
7. Přeštice 24 12 2 10 37:38 39
8. Rapid 24 10 4 10 41:42 35