• 0
Sotva se stačili fotbalisté Nového Bydžova rozkoukat na hřišti Olympie Hradec Králové a už prohrávali, přesně po 36 vteřinách hry. Tato nepozornost z úvodu utkání 24. kola přeboru Královehradeckého kraje je rozhodila a předznamenala jejich konečnou prohru 0:2. Podívejte se na video.

"Opět se ukázalo, že za umělecký dojem se body nedávají. Domácí ještě nestačili přejít do úvodního tlaku a už vedli," litoval první minuty kouč Nového Bydžova Michal Stříž pro khfotbal.cz.

Trefil se Musil, který zužitkoval dlouhý nákop z hloubi pole do volného prostoru a přehodil hostujícího gólmana.

Pak se domácí prosadili až v 63. minutě. Tentokrát pálil přesně Korba a opět to bylo po dlouhém balónu do běhu. Střelec si míč sklepl a poslal ho mezi nohy brankáře.

"Na hřišti jsme lepším týmem nebyli, ale góly jsme dali," suše zhodnotil zápas vedoucí Olympie HK František Bárta.

Výsledky 24. kola: Slavia HK - Jičín 1:2, Kratonohy - Jaroměř 3:3, Libčany - Dobruška 1:5, Chlumec n. C. - Rychnov n. K. 3:1, Č. Kostelec - Týniště n. O. 4:2, Olympia HK - Cidlina 2:0, L. Bělohrad - Broumov 2:0, Hořice - Úpice 0:2.

1. SK Týniště n.Orlicí 24 16 4 4 57:34 52
2. SK Jičín 24 15 7 2 42:19 52
3. FC Olympia Hradec Králové 24 15 4 5 60:37 49
4. Sokol Kratonohy 24 9 12 3 41:26 39
5. FK Jaroměř 24 11 5 8 60:46 38
6. FC Slavia Hradec Králové 24 10 5 9 41:36 35
7. SK Libčany 24 8 11 5 47:43 35
8. Spartak Rychnov n.Kněžnou 24 11 2 11 42:40 35