• 0
Zdálo se, že by to měla být povinná výhra, když Rousínov hostil ve 22. kole přeboru Jihomoravského kraje beznadějně poslední Kyjov. Jenže ten dostal po deseti minutách druhé půle obrovskou výhodu - hru proti deseti. Podívejte se na video.

Kyjov sice po následné penaltě zásluhou Fridricha snížil na 1:2 a vypadalo to, že by se stavem utkání mohl něco udělat.

Stal se však pravý opak.

Hned za tři minuty domácí Rousínov zase vedl o dvě branky, když hostující hráči nepohlídali standardní situaci a Beneš hlavou skóroval.

Ačkoliv měli domácí o jednoho fotbalistu v poli méně, nebylo to vůbec znát. Dvakrát ještě pálil Benda a jednou Legner.

Ani Kyjov se nenechal zahanbit, ale už vstřelil pouhý jeden gól a konečné skóre 6:2 pro Rousínov je pro něj víc než kruté.

Výsledky 22. kola: IE Znojmo - Novosedly 4:0, Ivančice - M. Krumlov 0:0, Vojkovice - Ratíškovice 1:1, Bosonohy - Mutěnice 1:3, Rajhrad - Jevišovice 0:0, Bzenec - Sparta Brno 0:4, Rousínov - Kyjov 6:2, Ráječko - Kuřim 6:1.

1. FK Mutěnice 22 17 3 2 51:15 54
2. FC Sparta Brno 22 12 4 6 64:35 40
3. SK Olympia Ráječko 22 11 5 6 58:30 38
4. SK Vojkovice 22 11 4 7 40:34 37
5. FK SK Bosonohy 22 10 6 6 41:27 36
6. Sokol Novosedly 22 11 3 8 37:33 36
7. Sokol Jevišovice 22 10 5 7 38:31 35
8. FC Moravský Krumlov 22 9 6 7 33:34 33