• 0
Po devadesát minut stál u lavičky a koučoval. Pak se ale hrající trenér Jankova Ivo Čech zvedl a v 90. minutě nahradil Polanského. Za pár vteřin se ujal exekuce volného přímého kopu, který suverénně zužitkoval. A jeho tým tak porazil v duelu 24. kola přeboru Jihočeského kraje Sedlici 2:0. Podívejte se na video.

Volný přímý kop zahrával Čech asi z osmnácti metrů. Balón lehce tečovali hráči ve zdi, až nakonec zapadl do sítě. Bylo rozhodnuto, Jankov zvítězil 2:0.

Poprvé se domácí prosadili v závěru první půle. Po rohovém kopu si míč v pokutovém území převzal Diviš, který technickou střelou na zadní tyč otevřel skóre utkání.

"Chtěli jsme doma potvrdit tříbodový zisk z Rudolfova, navíc se tabulka stále vyrovnává a hrozba sestupových starostí je pořád ve hře. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, soupeře jsme prakticky do ničeho nepustili," zhodnotil duel pro jihoceskyfotbal.cz Čech.

Výsledky 24. kola: Bavorovice - Osek 0:1, Čimelice - Veselí 0:1, Soběslav - Písek B 0:2, Dražice - Rudolfov 1:2, Třeboň - Hluboká 2:0, Jankov - Sedlice 2:0, Prachatice - Dačice 2:1, Lažiště - Roudné 1:3.

1. Dražice 24 19 2 3 63:24 59
2. Malše Roudné 24 15 4 5 65:36 49
3. Hluboká n.Vltavou 24 13 4 7 50:29 43
4. Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 24 12 7 5 37:25 43
5. SK Jankov 24 11 4 9 38:33 37
6. Jiskra Třeboň 24 12 1 11 38:33 37
7. TJ Osek 24 10 4 10 40:37 34
8. SK Siko Čimelice 24 10 3 11 38:40 33