• 2
Nedaří se a nedaří. Sny o tom, že by se bývalý prvoligový klub Blšany probojoval alespoň zpátky do divize, se pomalu, ale jistě rozplývají. Mužstvo, kde hraje legendární Horst Siegl i jeho syn, totiž prohrálo už po čtvrté v řadě a kleslo do středu tabulky přeboru Ústeckého kraje. Naposledy fotbalisté Blšan podlehli doma Bílině vysoko 0:4. Podívejte se na video.

Hostující hráči z Bíliny rozdělili své trefy rovnoměrně do obou poločasů.

Nejprve se ve 35. minutě prezentoval povedenou střelou z pravé strany Kotěšovský a těsně před přestávkou zvýšil na 2:0 hlavou po rohovém kopu Vlasák.

Stejní hráči pálili i v druhé půli, dokonce ve stejném pořadí. V 53. minutě přeloboval Kotěšovský padajícího domácího gólmana a když se v 75. minutě prosadil z přímého kopu Vlasák, bylo rozhodnuto.

V dalším kole míří Blšany na hřiště prvních Litoměřic, které potvrdily svou formu a z Března si naposledy odvezly vysokou výhru 3:0.

To druhá Krupka, jež ztrácí na lídra pouhé dva body, se na vítězství v Litvínově pořádně nadřela. Duel ovládla těsným poměrem 1:0 až díky proměněné penaltě v samém závěru utkání.

Výsledky 24. kola: Blšany - Bílina 0:4, Modlany - Proboštov 3:1, Milešov - Louny 4:1, Vilémov - Děčín 1:4, Krupka - Litvínov 1:0, Březno - Litoměřice 0:3, Neštěmice - Modrá 2:1, Kadaň - Hor. Jiřetín 3:1.

1. FK Litoměřice 24 14 8 2 52:21 53
2. TJ Krupka 24 14 6 4 59:31 51
3. FK Bílina 24 12 6 6 40:18 47
4. SK Stap-Tratec Vilémov 24 12 4 8 63:39 41
5. FK Litvínov 24 12 4 8 50:32 41
6. FK Chmel Blšany 24 11 3 10 56:46 38
7. TJ Proboštov 24 9 5 10 40:39 37
8. FK Český Lev Neštěmice 24 11 2 11 45:41 35