• 0
Byl to zápas o šest bodů, ačkoliv vítěz bral jako obvykle tři. Jenže právě duely prvního týmu s druhým často napoví o budoucím vývoji soutěže a někdy oddělí úspěšná mužstva od těch neúspěšných. Podobný příklad bylo střetnutí fotbalistů Velkých Karlovic a Boršic v přeboru Zlínského kraje. Podívejte se na video.

Protože Boršice zvítězily 2:1, stáhly ztrátu na lídra na čtyři body a jsou stále ve hře o vítězství ve zlínském přeboru. Do konce soutěže chybí šest kol a mohou ještě zabojovat.

V domácím utkání proti Velkým Karlovicím se boršičtí fotbalisté dostali do vedení ve 36. minutě, když se Konrád odpoutal od dvou strážců, našel si palebnou pozici na hranici velkého vápna a nechytatelně vystřelil.

Boršice do poločasové přestávky vedly o dvě branky - na začátku nastavení se z penalty nemýlil Valenta.

Ani snížení Křenka v 64. minutě po tvrdé přízemní střele hosty nenastartovalo alespoň k remíze, a proto je otázka Kdo ovládne zlínský přebor? stále zahalena tajemstvím.

Výsledky 20. kola: Spytihněv - Bystřice p. H. 1:0, Provodov - Luhačovice 3:2, Vigantice - Fryšták 0:2, Kateřinice - Morkovice 0:4, Holešov - Chropyně 2:0, Rožnov p. R. - Vizovice 1:2, Boršice - V. Karlovice 2:1.

1. FC V. Karlovice+Karolinka 20 14 1 5 41:22 43
2. SK Boršice 20 12 3 5 42:24 39
3. Slovácká Sparta Spytihněv 20 11 2 7 39:24 35
4. FK Luhačovice 20 11 2 7 45:34 35
5. FC RAK Provodov 20 10 2 8 44:46 32
6. FK Vigantice 20 9 2 9 29:33 29
7. FK Bystřice p.Hostýnem 20 8 4 8 44:34 28
8. SFK ELKO Holešov 20 8 4 8 35:36 28