Fotbalisté Slavie nedali Příbrami šanci, 3:0

12:35

Šéfa fotbalové asociace Miroslava Peltu nizozemský trenér slávistických fotbalistů Alex Pastoor osobně nezná. Říká, že ho viděl jen na fotce. "Ale nikdy jsem nezažil, aby celá země skandovala stejnou věc, a že by fandové soupeřových mužstev v tomhle spolupracovali," poznamenal Pastoor po domácím zápase Slavie s Příbramí (3:0), který byl ve druhém poločase kvůli vulgaritám proti Peltovi na deset minut přerušen. celý článek

Nad sjednocením fotbalových fandů proti Peltovi trenér Slavie žasne

J60a38n
N12o46v13á49k
Trenér Slávie žasne i nad fotbalem, takže jeho údiv není žádným etalonem
T37o26m70á96š
T22a65t58í77č89e87k
Tož, abych něco přispěl z Lisabonu, kde se minulé téden už slavilo mistrovství Benfiky a kam se za chvílu nahrne půl...
T15o23m50á75š
H43a22n13á77č20e21k
Foto Berbr ven!!
M75i64l90a91n
K28e45s92l
Nemám v tom jasno.Zápas se přerušuje,když diváci vulgárně pokřikují.Přeruší se i tehdy,když diváci budou křičet : Putin...