• 1
Už to vypadalo, že si fotbalisté Železného Brodu odvezou z Kutné Hory všechny tři body. Vedli od 39. minuty, jenže těsný jednobrankový náskok neudrželi. Frustrující situace pro hosty nastala v 92. minutě po zmatcích v pokutovém území... Podívejte se na video se sestřihy gólů z 21. kola divize C.

"První poločas jsme promrhali. Z naší strany to bylo o ničem. Nic jsme nepředvedli směrem dopředu a nehráli jsme dobře ani směrem dozadu. Inkasovali jsme branku po špatně obsazené standardní situaci. Z první půle zkrátka bolely oči," nešetřil kritikou kouč domácí Kutné Hory Radim Truksa pro klubový web.

Hosté se prosadili ve 39. minutě po standardní situaci. Měli výhodu rohového kopu, po němž se Toman hlavou trefil do pravého horního rohu kutnohorské branky.

Předposlední tým divize C ze Železného Brodu pak ale mohl pouze litovat neproměněných šancí. V druhé minutě nastaveného času po druhé půli totiž nakopl domácí brankář míč ze své poloviny do pokutového území hostů, kde se po několika soubojích balón odrazil před velké vápno k Hačkovi. A ten tečovanou střelou po zemi k tyči vyrovnal - 1:1!

"Rozhodně se cení, že jsme z poslední možné akce dokázali vyrovnat. Bod však pro nás nemá žádnou velkou váhu," dodal Truksa.

Lídr této soutěže sice zůstává stejný, náskok Nové Paky na druhé Dobrovice je ovšem po 21. kole jen pětibodový. Trutnov si totiž na domácím hřišti poradil s vedoucím mužstvem soutěže v poměru 3:0, zatímco Dobrovice deklasovaly Živanice 4:0.

Výsledky 21. kola: Pardubice B - Dvůr Kr. 2:2, Rapid Liberec - Vysoké Mýto 2:5, Dobrovice - Živanice 4:0, Náchod - Jablonec n. J. 2:1, Letohrad - Ústí n. O. 0:1, Trutnov - N. Paka 3:0, K. Hora - Žel. Brod 1:1, Svitavy - Turnov 3:4.

1. 1.FK Nová Paka 21 15 4 2 59:22 49
2. FK Dobrovice 21 13 5 3 49:19 44
3. FK Pěnčín-Turnov 21 12 4 5 48:28 40
4. Dvůr Králové 21 9 5 7 31:39 32
5. Sokol Živanice 21 9 4 8 30:27 31
6. Sparta Kutná Hora 21 9 3 9 38:26 30
7. SK Vysoké Mýto 21 8 6 7 35:34 30
8. Jiskra Ústí n.Orlicí 21 9 2 10 37:35 29