• 0
Stačily dvě trefy pokaždé v úvodu poločasu a fotbalisté Semil snížili ztrátu na lídra přeboru Libereckého kraje z Višňové na tři body. Oba góly padly zblízka. Podívejte se na video.

Nejprve se ve 3. minutě nejlépe před brankářem Višňové zorientoval Havlín a pak čtyři minuty po začátku druhé půle rozehráli domácí akci po levé straně.

Jeden z fotbalistů následně poslal míč před branku a protože byla hostující obrana dezorientovaná, balón se dostal až k volnému Ježkovi, před nímž byla už jen odkrytá branka.

Ve výsledkové krizi se i nadále potácí poslední Mírová. Ta na domácím hřišti hostila Doksy, které hrají v klidném středu tabulky. A hosté úlohu favorita potvrdili, když jednoznačně Mírovou přehráli v poměru 5:1.

Výsledky 19. kola (17. hraného): Semily - Višňová 2:0, Turnov B - Sedmihorky 1:1, Mimoň - Hrádek 1:1, Bozkov - Skalice 0:2, Desná - Č. Lípa 2:3, Mírová - Doksy 1:5, Mšeno - Doubí 1:0.

1. Jiskra Višňová 17 12 2 3 41:29 38
2. SK Semily 17 11 2 4 44:22 35
3. Sokol Bozkov 17 10 2 5 47:31 32
4. SK Skalice 17 8 6 3 34:19 30
5. FK Pěnčín-Turnov B 17 8 5 4 33:20 29
6. Sokol Doubí 17 8 2 7 30:25 26
7. Doksy 17 7 5 5 27:23 26
8. Jiskra Mšeno - Jablonec n.N. 17 6 7 4 45:21 25